MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2012

Trampkarze pokonali Tenczyn.

• autor: Pcimianka, 2011-05-02 20:24

Trampkarze Pcimianki Pcim w drugim meczu rundy wiosennej po raz drugi zwyciężyli. Tym razem pokonali Topór Tenczyn 2-1 (2-0). Już w 3 minucie spotkania Wojtek Godawa w swoim stylu wyprzedził obrońców i skierował piłkę do bramki. Na 2-0 podwyższył Karol Bzowski, dla którego była to pierwsza bramka w lidzę. Duży udział przy tej bramce miał również Wojtek. Do przerwy Pcimianka prowadziła 2-0 ale po przerwie Topór odważniej zaatakował. W 60 minucie jeden z graczy Topora nie wykorzystał karnego trafiając w słupek. Kilka minut później Toporowi udało się zdobyć kontaktową bramkę z rzutu wolnego. Pod koniec meczu Pcimianka miała jeszcze jedną wyśmienitą okazję ale jej nie wykorzystali i mecz zakończył się wynikiem 2-1.