Beskid -Pcimianka

Zwycięstwo nad Pasternikiem.

• autor: Pcimianka, 2011-02-27 12:01

Wczoraj seniorzy Pcimianki pokonali A-klasowy Pasternik Ochojno. Mecz rozgrywany był o późnej porze, na śliskim boisku, do tego zawodnicy Pcimianki byli już nieco zmęczeni po porannym treningu dlatego też sporo było niedokładności i mecz szczególnie na początku nie był idealny w wykonaniu naszej drużyny. Pcimianka grała jednak z minuty na minutę coraz lepiej i pewnie wygrała to spotkanie 6-2 (1-1).

Jak padały bramki?

1-0 W 25 minucie po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Tadeusza Filipka ładnym strzałem głową popisał się Łukasz Hodurek i bramkarz był bez szans.

1-1 W 40 minucie Pasternik wyrównał z rzutu karnego, choć wydaję się, że karny był podyktowany trochę nie słusznie. Konrad Kipek nie miał nic do powiedzenia przy strzale.

2-1 W 60 minucie Marek Marszalik przejął piłkę i pewnie wykorzystał sam na sam.

3-1 W 70 minucie pięknym strzałem w samo okienko bramki popisał się wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Jakub Burtan.

4-1 W 75 minucie po ładnym dośrodkowaniu jednego z testowanych zawodników bramkę z główki strzelił Burtan.

5-1 W 80 minucie testowany gracz otrzymał piłkę minął bramkarza i skierował piłkę do bramki.

5-2 W 83 minucie napastnik Pasternika uderzył z 16 metrów w okienko bramki.

6-2 W 85 minucie po zagraniu ręką w polu karnym jednego z obrońców Pasternika karnego spokojnie wykorzystał Jakub Burtan dla którego była to już trzecia bramka w tym meczu a na boisku pojawił się dopiero w 60 minucie.

Pcimianka: Kipek: Filipek, Hodurek, testowany, testowany; testowany, Marszalik, Chmiel, testowany: Salawa, P.Muniak oraz K.Muniak, Burtan, testowany, testowany.

autor: ~anonim 2011-02-28 07:29:22

avatar Widać że Burtan jest w formie (wczesniej strzelał z Rabą x2) a to spore wzmocnienie Pcimianki!! Miejmy nadzieje ze ostatecznie zostanie w klubie z rodzinnego Pcimia

autor: ~anonim 2011-02-28 14:54:29

avatar Jeśli sam nie będzie chciał grać u siebie w Pcimiance to na siłe nie ma co się prosić..Burtan to dobry zawodnik i wiadome, że przydałby się w Pcimiu ale to już jego decyzja!

autor: ~anonim 2011-02-28 15:59:10

avatar Kuba zostań w Pcimiance ! Nie odchodź, nie rób nam tego !

autor: ~anonim 2011-02-28 18:27:42

avatar Śmieszni jesteście!!!

autor: ~a 2011-03-01 15:32:44

avatar Panowie nie ma sie co podniecac kuba jest dobrym zawodknikiem na a lige ale pasternik przegrał już z raba 7-0 , zobaczycie że na wiosne jak zostanie strzeli max 3 bramki.

autor: ~anonim 2011-03-01 17:23:08

avatar Mnie interesuje już widok kadry:D Na tą chwile ilu zawodników pozyskał już klub?

autor: ~anonim 2011-03-01 17:52:39

avatar 0,słownie zero

autor: ~anonim 2011-03-01 18:54:44

avatar A ja chciałbym, żeby klub przyjrzał się młodszej sekcji, jaką nie wątpliwie są juniorzy. Jaki sens jest w tym, by zabierać z kadry juniorów najlepszych graczy tylko po to, zeby mogli oni się ogrywać w seniorach i na treningach, skoro juniorzy wtedy nie mają kadry. Tak naprawdę istnieje nieprawdopodobny kryzys w młodszych sekcjach. Młodzi nie mają motywacji do gry. I tak na prawdę. 0 wkładu zarządu

autor: ~anonim 2011-03-01 18:56:31

avatar W sytuację juniorów. Ni jak próbują to rozwiązać. Wszystko pakują w seniorów. Niestety

autor: ~anonim 2011-03-01 19:26:14

avatar Macie racje gdyż naszych juniorów jest coraz mniej. Taka jest prawda że za kilka lat wogóle nie będzie miał kto grać w naszym klubie.

autor: ~anonim 2011-03-01 22:10:50

avatar Skoro wszystko pakuje się w seniorów to czemu od kilku lat nie widać w szeregach tej zdolnej młodzieży, która wyszła z juniorów---po prostu nie chce się już nikomu grać(inne cele mają w życiu======ZABAWA======WSZYSTKO NA TACY ŻEBY IM PODAĆ)

autor: ~anonim 2011-03-01 23:06:21

avatar ale np:w takim orle postawili na juniorów i w seniorach grają byli i obecni juniorzy i to z całkiem fajnym efektem to dlaczego u nas nie da się postawić na młodych?

autor: ~anonim 2011-03-02 09:02:27

avatar Nie porównuj Orła do Pcimia.hehe Jakbyś nie pamiętał to kiedyś też Pcimianka grała w okręgówce juniorami(a wydaje mi się że takich nakładów Orzeł nie przeznacza jak wtedy Pcim). Ciekawe, że w większości miejscowości grają wszyscy swoimi ludźmi, a w Pcimiu co?--->>>KTOŚ PUŚCIŁ JAKIEŚ GU....W OBIEG I TERAZ KAŻDY SIĘ BOI. Tylko czego???Przyjdź na trening/mecz/zebranie i się przekonaj!!!

autor: ~anonim 2011-03-02 14:51:12

avatar swoje chłopaki grają w wichrze i jest ok wicher pany