Aktualności

Juniorzy odnoszą zwycięstwo w meczu z Sępem Droginia!

• autor: Pcimianka2, 2010-06-23 13:46

Juniorzy KS Pcimianki pokonali Sępa Droginię 4:3 (2:2)...

Mecz bardzo źle zaczął się dla Pcimianki. Po dwóch błędach obrony w pierwszych 3 minutach było już 2:0 dla Sępa. Chwilę później mogło być już 3:0 jednak w dogodnej sytuacji napastnik Sępa trafił w słupek. To właściwie wszystko co pokazał Sęp w tej połowie. Od 10 minuty inicjatywę przejęła Pcimianka i właściwie tylko momentami Sępa starał się dorównać Pcimiance. Bramkę kontaktową w 20 min meczu strzelił Michał Druzgała po ładnym podaniu Szymka Skalskiego. Druga bramka to dzieło przypadku. Bramkarz Sępa wypluł piłkę przed siebie, bardzo przytomnie zachował się strzelec pierwszej bramki i wbił piłkę do pustej bramki. Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza. Początek to lekka przewaga Sępa jednak później na boisku istniała tylko Pcimianka. W 60min hat tricka zaliczył Michał Druzgała by chwilę później strzelić czwartą bramkę po podaniu Piotrka Kubonia. Pcimianka cofnęła się trochę po czwartej bramce co spowodowało utratę bramki w końcówce meczu. Niestety kolejne zwycięstwo Pcimianki niewiele daje już w walce o awans gdyż strata do prowadzącego Orła wynosi 8 punktów mając jeden mecz zaległy. Orzeł do rozegrania ma jeszcze dwa mecze.