Wicher- Pcimianka

Kolejny świetny mecz trampkarzy!

• autor: Pcimianka, 2010-06-05 09:38

Trampkarze Pcimianki odnieśli kolejne wysokie zwycięstwo. Tym razem pokonali trzecią drużynę tabeli Grodzisko Raciechowice, aż 9-3 (3-2)...

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Pcimianki. Już po 10 minutach było 2-0 po dwóch bramkach Artka Olszanickiego. Asysty zaliczyli Olek Figuła i Tomek Muniak. W kolejnych minutach sytuacja się nieco odwróciła. Grodzisko, które jest trzecie w tabeli zaczęło przejmować inicjatywę, czego efektem było dwie bramki dla gości i remis 2-2. Na 3 minuty przed końcem po ładnej kontrze A.Olszanicki po raz trzeci w tym meczu wykorzystał sam na sam z bramkarzem gości. Do przerwy 3-2 dla Pcimianki.

Na drugą połowę zawodnicy Pcimianki wyszli bardzo skoncentrowani i dało to duże efekty. Bramkę na 4-2 zdobył pięknym strzałem z rzutu wolnego z 35 metrów Wojtek Godawa, piłka po drodze odbiła się jeszcze od poprzeczki. Następnie 3 bramki strzelił Artek Olszanicki, który pewnie wykorzystywał sytuacje jeden na jeden. Asysty zaliczyli Artek Proszkowiec, Bartosz Pawlik i Maciek Pilch. Jeszcze po jednej bramce zdobyłi Daniel Sularczyk i Wojtek Godawa. Przy wyniku 9-2 dla Pcimianki Grodzisko strzeliło trzecią bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 9-3!