Pcimiank Beskid Tokarnia

Znaczna poprawa.

• autor: Pcimianka, 2010-06-02 22:07

Pcimianka Pcim pokonała na wyjeździe Płaszowiankę Kraków walkowerem 3-0. Mecz został przerwany w 30 minucie meczu...

Od początku spotkania znacznie lepiej prezentowała się Pcimianka. Widać było, że chłopakom bardzo zależy na zwycięstwie i zmazaniu plamy z niedzieli. Już w 7 min meczu Pcimianka objęła prowadzenie. Piłkę wrzuconą w pole karne nie wybili obrońcy, doskoczył do niej Adam Chmiel i strzałem z 15 metrów przy słupku nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencje. Kolejne minuty to dalsza dominacja bardzo dobrze grającej dziś Pcimianki. W 17 minucie było 2-0. Była to bardzo dziwna bramka i zdobyta bardzo łatwo przez Piotrka Muniaka. Piłkę na ok 7 metrze od bramki zostawił bramkarzowi obrońca. Ten tego nie zauważył i zaczął się cofać do bramki. Nieporozumienie tych graczy bardzo przytomnie wykorzystał P.Muniak, który ładnie obok bramkarza zmieścił piłkę w siatce. Chwilę później Płaszowianka strzeliła kontaktowego gola. Prawy pomocnik gospodarzy łatwo przedarł się w nasze pole karne i mocnym strzałem od słupka strzelił bramkę i było 2-1. Minute później P.Muniak mógł strzelic bramkę na 3-1 ale minimalnie przestrzelił. W 30 minucie zawodów napastnik Płaszowianki otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną. Bardzo zdenerwowany gracz gospodarzy coś zaczął nagadywać na sędziego po czym go uderzył. Było to może niezbyt mocne uderzenie, ale sędzia główny tych zawodów postanowił zakończyć spotkanie i dać walkowera 3-0 na korzyść Pcimianki.

• Komentarzy [29]
  • czytano: [1088]

autor: ~hmm 2010-06-03 08:42:57

avatar mecz napewno wygracie 0-3 walkowerem to fakt:) ale sędzia nie może ..."zakończyć spotkania i dać walkowera" bo coś takiego jest nie możliwe w przepisach (walkower może przyznać wydział gier) ...dlatego mecz został przerwany przy stanie 1-2 i najprawdopodobniej zostanie zweryfikowany jako w.o 0-3 dla gości. p.s w niedziele się widzimy na "derbach" ;) niech wygra lepszy .... Pozdro

autor: ~kibic 2010-06-03 14:23:29

avatar głupi to ma zawsze szczescie...............zobaczymy co pokazecie w DOBCZYCACH-MECZ PRAWDY z bardzo wymagającym rywalem..........

autor: ~kjs 2010-06-03 16:32:31

avatar no Derby w niedziele zapowiadaja się ciekawie Naszym Klubem KSR!

autor: ~smerf 2010-06-03 17:59:21

avatar "kibic" skąd jesteś i komu kibicujesz?

autor: ~wierny kibić 2010-06-03 19:57:17

avatar No i sprawdza się moje, ja wierzyłem że wygramy, i gdyby mecz trwał 90 minut to mogło być 5:1 dla nas. I niech zamilkną tzw. "eksperci" typu były zawodnik itp. Ten trener i drużyna ma potencjał. ten sezon kończymy bezpiecznie , w następnym walczymy o wyższą ligę. Brawo zawodnicy Pcimianki i Pan trener. Przyszłość jest dla nas, pomimo gęgaczy. W Dobczycach zremisujemy. Do boju nasi!!!

autor: ~kibic pcimianki 2010-06-04 01:54:13

avatar do smerfa- a co ksiązke piszesz ze chcesz wiedziec skąd jestem -z KĄTOWNI -GAMONIU...........a kibicuje BARCELONIE!!! chcesz wiedziec więcej???

autor: ~byly zawodnik 2010-06-04 01:57:38

avatar do ,,wiernego kibica,,jak wierny jestes???nie mam zamiaru z tobą polemizowac bo to nie ma sensu swoje wiem i mysle...........i nie mysl ze będe pisał o ,,twoich,,gwiazdeczkach z ,,pcimianki,, w samych superlatywach!!!

autor: ~delpiero 2010-06-04 09:30:18

avatar A nie mowiłem ze zagra ten sam skład!! P.Trenerze prosze się nie wystawiać juz na posmiewisko tylko po sezonie podziekowac, bo w niedziele znów będzie blamaż!!!Płaszowianka jest masakrycznie słaba i niewiadomo jak by było gdyby sędzie nie zakończył meczu wiec wierny nie pisz ze wygralibyscie 1:5 , bo do konca było daleko.

autor: ~smerf 2010-06-04 10:17:39

avatar pisze książke o kibicach frajerach..

autor: ~smerf 2010-06-04 10:36:15

avatar jeszcze raz do niby "kibica pcimianki" . Takich jak Ty kibiców Pcimianka nie ptrzebuje. Kibic jest na dobre i na złe z klubem a Ty..jedź może sobie do tej Kątowni i kibicuj swojej Barcelonie haha

autor: ~:) 2010-06-04 11:46:08

avatar do delpiero- skład nie był taki sam. Na środku boiska grał Filipek i Chmiel, a zazwyczaj grają tam M.Marszalik i Gancarczyk. Marszal i Gancar to zawodnicy z największym potencjałem, jedank ostatnio grają nieco gorzej i trener miał odwagę posadzić ich na ławkę.

autor: ~wierny kibić 2010-06-04 12:12:53

avatar Były zawodniku, jak ty grałeś , to z Wichrem Stróża żeście się męczyli, po klepiskach wędrowali.. a dziś udajesz speca. Trochę pokory i chapeaux bas dla trenera i naszych chłopaków. To co piszesz , w świetle naszych wyników to typowe zachowanie "rozpieszczonej panny". No ale cóż, takie tez istnieją.

autor: ~byly zawodnik 2010-06-04 12:33:25

avatar do ,,wiernego kibica,, mylisz się bo z WICHREM nie grałem bo oni nigdy nie grali wyzej niz B KLASA -GAMONIU!!!ale ty pewnie wtedy jeszcze w ,,majtki ,,robiłes........ha ha grałem w PCIMIU 10 lat i wiem więcej niz ci się wydaje ale to niejest miejsce na przegadywanie -a kazdy ma prawo wyrazac swoje opinie.......jestem obiektywny.......dawniej tez gralismy dobrze i nas krytykowali -ZYCIE MŁODY!!!

autor: ~smerf 2010-06-04 12:35:05

avatar i teraz się wyżywasz na zawodnikach pcimianki..bo maja lepiej niż Ty miałeś wcześniej :P to się nazywa zazdrość!

autor: ~wierny kibić 2010-06-04 13:32:29

avatar No to były zawodniku, oprócz tego że z Wichrem nie grałeś, to reszta która napisałem jest prawdziwa. Trochę więcej szacunku dla naszych zawodników i trenera.

autor: ~Dawcy Kolorów 2010-06-04 14:30:40

avatar Ciekawi mnie tylko jedno czy Raba wynajmie straż i zachowa się tak jak Pcim w tamtej rundzie i bedzie wylewala wode na boisko zeby mecz sie nie odbył!!! Hahaha! Bo wydaje mi sie że nie!!! pozdro

autor: ~anonim 2010-06-04 16:23:37

avatar Sorry, że odbiegam ale czy to prawda, że wasi Juniorzy zostali zawieszenie w rozgrywka za bójkę .?

autor: ~10 2010-06-04 19:26:57

avatar a skąd masz taką informację o zawieszeniu?

autor: ~anonim 2010-06-04 20:12:07

avatar coś mi się obiło o uszy i pytam czy jest to prawda czy po prostu ktoś sobie jaja robi

autor: ~10 2010-06-04 21:01:48

avatar raczej sobie jaja robi.

autor: ~byly zawodnik 2010-06-04 22:44:33

avatar do wiernego ,,kibola,,nie mam czego zazdroscic i nikomu nic nie zazdroszcze bo jestem szczęsliwy..........w zyciu ale moze ty masz jakies problemy!!nie podniecaj się tak bo to nie BARCELONA tylko ,,pcimianka,,.........widze ze dałbys sie pokroic za nich uwiez mi ze oni za ciebie napewno nieeeeeee.........i skonczmy z tymi przepychankami.........za tydzien zaczyna się PRAWDZIWA PIŁKA RPA 2010!!

autor: ~anonim 2010-06-04 22:54:06

avatar moze z innej beczki to do prawdziwych KIBICOW znających się na piłce,,,,,,,jakie typy macie na zblizajace się mistrzostwa..kto faworytem ?kto ,,czarnym koniem,,kto rozczaruje?

autor: ~scrappy_coco 2010-06-05 00:03:01

avatar kibić to typowy troll internetowy(teraz chyba taka moda jest),tylko czeka aż ktoś odpisze na jego pseudo posty i cieszy kromke. bo np kto o zdrowych zmysłach widziałby obecnego trenera Pcimianki w takiej Arce Gdynia (czytaj posty po klęsce z Garbarnią)

autor: ~wierny kibić 2010-06-05 07:18:35

avatar Scrappy coco, to może ty jesteś trollem?Mnie się wydaje, że mam zdrowe zmysły, tobie inaczej. Masz do tego prawo. Tylko ty nie wiesz co to znaczy być kibicem. popierasz tych ,którzy tylko krytykują. Ja z Pcimianką jestem od samego początku czyli od dziecka. I wiem, że długie lata obijali się po drogini, rudniku i innych "metropoliach" Dlatego teraz sie cieszę i życzę im sukcesów. ty nie.

autor: ~:) 2010-06-05 10:14:37

avatar Dawcy Kolorów- Ty jesteś naormalny??? Czy Ty wiesz co Ty piszesz? Śmieszne i załosne jest to co napisałeś!!! O jakiej straży Ty piszesz??? Przecież Pcimianka żadnej straży nie wynajmowała ani tym bardziej nie wylewała wody na boisko, żeby się mecz nie odbył!!! Weź się chłopie zastanów i opamiętaj co piszesz. Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców i kulturalnych ludzi na tym forum, których jest mało

autor: ~Napastnik 2010-06-05 17:05:31

avatar Witam-co tam słychać ciekawego w pcimiu?? Jak nastroje przed ,,Derbami,,?? Utrzymanie już macie pewne awiec teraz możecie grać spokojnie.. i pokazać na co naprawdę was stać -trenerze zmiany i jeszcze raz zmiany!! A przy okazji dlaczego nie gra Juszczak l Filipek gra malo??

autor: ~anonim 2010-06-06 10:45:28

avatar Juszczak ma kontuzję

autor: ~Dawca kolorów 2010-06-06 15:39:53

avatar do :) widze że Ty chyba nie byles na meczu Pcim - Dobczyce w 1 terminie w ktorym mialo odbyc sie to spotkanie czytalem na forum ze to takie derby wiec zrezygnowalem z meczu w swojej wiosce i wybralem sie do pcimia a to ze akurat bylem troszke wczesniej to widzialem jak straz lala woda boisko i ktos tam mowil ze to dlatego ze nie macie skladu i zeby sedzia do meczu nie dopuscil a na domiar tego na

autor: ~Dawca kolorów 2010-06-06 15:41:26

avatar a na domiar zlego potem czytalem w internece ze sedzia glowny spotkania to byl brat zawdonika pcimianki wiec jaja nie zle :D gdy mecz juz sie odbyl rowniez zagoscilem w pcimiuna meczu i widzialem co zrobil bramkarz raby i tylko dzikei temu wygraliscie bo raba grala lepiej od was duzo lepiej pozdrawiam dzialczy pcimia!