Aktualności

Wygrana juniorów z Beskidem!

• autor: Pcimianka, 2010-05-08 21:03

Nasi juniorzy pokonali będący liderem tabeli Beskid Tokarnia 2:1 (1:0)...

Mecz można zaliczyć do tych bardziej wyrównanych. Były momenty kiedy przeważali gospodarze były też momenty kiedy przewagę mieli goście. Mecz lepiej rozpoczęła Pcimianka która dwukrotnie miała okazję strzelić bramkę. Później przewagę uzyskał Beskid i też mieli okazję ku temu by wyjść na prowadzenie. Po upływie około 15min na prowadzenie wyszła Pcimianka. Indywidualną akcją popisał się Piotrek Służalec i strzelił bramkę na 1:0. Przez kolejne 15 min przewagę miał Beskid strzelając między innymi w poprzeczkę. Ostatni okres pierwszej połowy to dominacja Pcimianki, która miała kilka okazji by wynik podwyższyć. Drugą połowę zdecydownie lepiej rozpoczęli gospodarze. Nasi juniorzy atakowali bramkę Beskidu a bramkę na 2:0 strzelił Szymon Skalski pięknym uderzeniem z dystansu. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki zanim wpadła do bramki. Niestety bramka ta spowodowała że Pcimianka cofnęła się próbując bronić rezultatu. Wynikeim tego był stracona bramka w 60 minucie. Od tego momentu inicjatywę mieli tylko i wyłącznie goście. Kilkukrotnie mieli okazję do strzelenia wyrównującej bramki jednak zawodziła skuteczność. Pcimianka miała poza tym sporo szczęścia. Końcowy gwizdek bardzo ucieszył Pcimiankę, którzy w tym momencie są ze stratą jednego punktu do Beskidu i Joradnu który ma jednak mecz zaległy, oraz równej liczbie punktów z Orłem i Karpatami jest na 4 miejscy w tabeli (przypomnijmy że Pcimianka otrzymała walkower za występ nieuprawnionego gracza w meczu rozpoczynającym rundę – sprawa walkowera nie została jeszcze całkowicie wyjaśniona, a punkty mogą zostać wrócone na konto Pcimianki).