PCIMIANKA-STAW POLANKA

Juniorzy młodsi: Remis na inaugurację

• autor: Krzych261, 2017-03-26 22:55

Juniorzy młodsi w pierwszym meczu po przerwie zimowej wywieźli remis 4:4 z boiska Jadwigi Kraków.

Mecz dla naszej drużyny zaczął się bardzo dobrze, gdyż szybko objęła prowadzenie po strzale głową Karola Muniaka który przelobował bramkarza gospodarzy. Niestety drużyna Jadwigi zdołała wyrównać już cztery minuty później, a następnie dostała niesłusznego karnego który został wykorzystany i na tablicy widniało 2:1. Pcimianka wyrównała po ładnej akcji i efektownym zgraniu piętą Jakuba Jugowca po czym sytuację sam na sam pewnie wykorzystał Maciej Banik. Przed końcem pierwszej połowy Jadwiga zdołała zdobyć jeszcze jedną bramkę po niefortunnym samobóju Daniela Mirka. Po przerwie Pcimianka wyszła zmotywowana aby odrobić straty i po chwili z karnego wyrównał Piotr Panek, a następnie zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego. W końcówce gospodarze zdołali jeszcze zdobyć bramkę dającą im jeden punkt po błędzie w obronie Pcimianki. Mecz nie był całkiem jednostronny, ale Pcimianka zasłużyła na więcej niż remis, mimo nie najlepszej gry w obronie. W meczu zadebiutowało dwóch nowych zawodników: Mikołaj Janicki oraz Mateusz Karpierz.

Skład: Bierówka, Korzeń, Stawowy, Firek, Filipek, Jugowiec, Panek, Mirek, Dziadkowiec, Muniak, Banik, Janicki, Karpierz