Ładowanie...

Aktualności

Wynik gorszy niż gra. 5-0 z Pasami...

• autor: Pcimianka, 2017-03-19 14:57

W pierwszym meczu rundy rewanżowej Pcimianka przegrała na wyjeździe z Cracovią II Kraków 0-5 (0-1). Wynik jednak nie do końca odzwierciedla przebiegu spotkania, bowiem nie był to jednostronny mecz. Pcimianka kończyła mecz w 10 po czerwonej kartce Nowaka...

Pierwsza połowa wyrównana a obydwie drużyny miały swoje sytuacje do strzelenia bramek. Niezłe okazje dla naszej drużyny mieli m.in Sołtys, Dąbrowa czy Burkat. Zabrakło jednak trochę szczęścia. Cracovia objęła prowadzenie w 40 minucie. Piłka kopnięta z rzutu rożnego została mocno zniesiona przez wiatr i przez nikogo nie dotknięta wpadła do siatki. Tak więc po pierwszej połowie bardzo szczęśliwe prowadzenie "Pasów"

Druga połowa nie najlepiej zaczęła się dla Pcimianki. Już w 52 minucie Cracovia podwyższyła na 2-0. Następnie Cracovia w 70 minucie zdobyła bramkę na 3-0 i było właściwie po meczu. W 81 minucie po faulu w polu karnym sędzia wskazał na "wapno" a debiutującego w barwach Pcimianki Daniela Nowaka ukarał czerwoną kartką. Gracz Cracovii pewnie wykorzystał karnego i było 4-0. W 90 minucie gracze Cracovii zdobyli jeszcze jedną bramkę i mecz zakończył się wynikiem 5-0.

Porażka z liderem na jego boisku na pewno była do przewidzenia i można powiedzieć, iż obyło się bez niespodzianki. Patrząc jednak na przebieg meczu, a szczególnie pierwszą połowę wynik 5-0 należy uznać za zdecydowanie za wysoki. Na pewno Cracovia nie zasłużyła na takie wysokie zwycięstwo. Pcimianka natomiast zasłużyła przynajmniej na bramkę honorową. Należy jednak być pozytywnie nastawionym na przyszłe mecze, gdyż momentami Pcimianka grała naprawdę dobrze. Martwić mogą kartki. Pcimianka dostała aż 6 żółtych i czerwoną kartkę. W przyszłym meczu na pewno nie będą mogli zagrać środkowi obrońcy Daniel Nowak i Bartosz Poniedziałek i będą to duże osłabienia.