Pcimianka Pcim - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Tabela ligowa

IV liga » gr.I

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Rokita Kornatka -Pcimianka
Ładowanie...

Aktualności

Seniorzy: Krótkie podsumowanie początku przygotowań.

  • autor: Pcimianka, 2017-01-31 10:23

16 stycznia pod wodzą nowego Trenera seniorzy Pcimianki rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Pcimianka trenuje 3 razy w tygodniu, do tego nasza drużyna zdołała rozegrać już także 2 sparingi...

16 stycznia odbył się pierwszy trening pod wodzą trenera Grzegorza Staszewskiego. Zawodnicy najpierw mieli spotkanie organizacyjne w szatni w celu omówienia najważniejszych zasad, które nowy trener chce wprowadzić. Następnie wyszli w teren pobiegać. Seniorzy trenują 3 razy w tygodniu (2x orlik w Trzebunii, 1x hala w Stróży).

Do tego nasza drużyna zdołała rozegrać już 2 sparingi. Najpierw przegrała 4-1 z czołową drużyną Centralnej ligi juniorów AS "Progres" Kraków. Pcimianka prowadziła do przerwy 1-0 po golu Kamila Szlachty. Pod koniec meczu Progres zdobył jednak cztery bramki i wysoko wygrał to spotkanie. W drużynie Pcimianki zagrało 5 juniorów Naszego klubu oraz 3 testowanych zawodników. 

W drugim sparingu Pcimianka przegrała z IV ligowym Lubaniem Maniowy 2-0. Spotkanie wyrównane, jednak to przeciwnicy byli skuteczniejsi i wygrali to spotkanie. Również i w tym meczu Trener Staszewski dał szansę zaprezentowania się kilku naszym juniorom oraz testowanym zawodnikom.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to jest kilka znaków zapytania, głównie ze względu na kontuzje. Na wiosnę prawdopodobnie w dalszym ciągu nie zobaczymy naszego kapitana Marka Marszalika, który jesienią przeszedł operację więzadeł krzyżowych w kolanie. Z drużyną w dalszym ciągu nie trenuję też Przemysław Konik, który w meczu pierwszej kolejki przeciwko Cracovii również nabawił się urazu więzadeł w kolanie. Kolejnym zawodnikiem, który ze względu na kontuzję nie trenuje jest Bartosz Pawlik. Kontuzjowany od 6 kolejki zawodnik wciąż przechodzi rehabilitację po kontuzji mięśnia przywodziciela. Na wiosnę nie zobaczymy także Kamila Wróbla, który pod koniec rundy jesiennej uszkodził łąkotkę w kolanie i wiosną zamierza odpocząć od piłki. Wszyscy Ci zawodnicy byli podstawowymi zawodnikami w sezonie, w którym Pcimianka wywalczyła awans i ich brak na wiosnę na pewno byłby dużym osłabieniem. Przez pierwsze 2 tygodnie przygotowań z drużyną nie trenowało także kolejnych 3 podstawowych zawodników: Piotr Muniak (choroba), Szymon Burkat (wyjazd za granice), Mateusz Dąbrowa (wyjazd na kolonie). Tak więc bez tych 7 zawodników ciężko było o dobre wyniki w sparingach. Kolejny sparing już w najbliższy czwartek. Na sztucznym boisku w Skotnikach zmierzymy się z Okocimskim Brzesko. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [331]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Szkółka Pcimianka

Młodziki: Pcimianka - Mogilany 2-3

 

Wynajem budynku !

KS Pcimianka informuje o możliwości wynajęcia budynku klubowego pod różnego rodzaju imprezy okolicznościowe np; osiemnastki, imprezy urodzinowe/imieninowe, spotkania klasowe, rocznice. Zainteresowanych prosimy o kontakt 513968532 (v-ce prezes) lub mailem kspcimianka@interia.pl .

Auto Serwis - Pcim

AUTO SERWIS – PCIM

                                                                   zaprasza do

CENTRUM OBSŁUGI POJAZDÓW

Pcim nr 1 A

(teren byłego Zakładu Głuchoniemych)

- WARSZTAT SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH

- OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

- DIAGNOSTYKA :

- elektromechanika

- mechanika / naprawy

- kontrola stanu zawieszenia

 - kontrola hamulców

 - regulacja zbieżności

 - ustawianie świateł

 - napełnianie klimatyzacji

 - diagnostyka komputerowa

 - obsługa ogumienia osobowe-ciężarowe

- SKLEP MOTORYZACYJNY

Pon-Pt. 7:00 – 18:00

Sobota 7:00 – 14:00

PRZYJEDŹ DO NAS!!!

 

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 245, wczoraj: 415
ogółem: 2 376 747

statystyki szczegółowe