Pcimianka Pcim - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Tabela ligowa

IV liga » gr.I

Wyniki

Mecze sparingowe

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Staw -Pcimianka
Ładowanie...

Aktualności

Puchar jest Nasz !!! Historyczny sukces Juniorów Młodszych...

  • autor: Krzych261, 2017-01-30 12:13
Puchar jest Nasz !!! Historyczny sukces Juniorów Młodszych !!!

Data minionej niedzieli tj 29.01.2017 zapisze się w historii klubu, jako dzień sportowego sukcesu drużyny Juniorów Młodszych. W zeszłym roku Juniorzy Młodsi Pcimianki musieli zadowolić się zaledwie drugą lokatą. Tegoroczna edycja turnieju o Puchar Prezesa Podokręgu Myślenice pokazała jednak, że ciężka praca nie idzie na marne. Podopieczni trenera Marka Marszalika nie mieli sobie równych, pokonując kolejno swoich rywali. W finale wyższość Czarno - Czerwonych musiał uznać Topór po bramce Macieja Banika.

Do grona najlepszych zespołów kategorii Juniora Młodszego spośród 20 ekip przepustkę uzyskało osiem czołowych drużyn Powiatu Myślenickiego. W ścisłym finale drużyny rywalizowały w dwóch grupach.

W grupie A mierzyły się zespoły: Grodziska Raciechowice, Topora Tenczyn, Orła Myślenice oraz Dalinu Myślenice. Do grupy B trafiły natomiast oprócz Pcimianki, Beskid Tokarnia, LKS Rudnik oraz Raba Dobczyce.

Przez fazę grupową Czarno - Czerwoni przeszli jak burza. Pokonując kolejno 5:0 Beskid Tokarnia, 3:0 LKS Rudnik, żeby w ostatnim meczu rozstrzelać Rabę Dobczyce aż 9:1.

Wyniki poszczególnych spotkań świadczą o wyraźnej dominacji podopiecznych trenera Marszalika nad pozostałymi drużynami. Pcimianka w każdym z tych spotkań prezentowała wysoką kulturę gry. Juniorzy Pcimianki lepiej operowali piłką, grali odpowiedzialnie, a przy tym byli niezwykle skuteczni pod bramką rywali. W pierwszym meczu grupowym instynkt strzelecki zaprezentował Banik Maciej, aplikując rywalowi trzy bramki. Po jednej bramce dołożyli Jugowiec Jakub oraz Wiktor Mizera. W drugim spotkaniu zmniejszyły się jedynie rozmiary zwycięstwa. Pcimianka pokonała Rudnik 3:0 za sprawą celnego trafienia Panka oraz dwukrotnie Jugowca. W ostatnim meczu łupem bramkowym podzielili się Maciej Banik oraz Jakub Jugowiec. Wynik ustalił Mirek Daniel po składnej akcji całego zespołu.

Ciekawe rozstrzygnięcia miały miejsce w grupie A, gdzie faworyzowany Dalin, a także Orzeł Myślenice pogubiły punkty i ostatecznie myślenickim drużynom pozostała walka o dalsze lokaty. Do finału kosztem wspomnianego Dalinu i Orła Myślenice trafił Topór Tenczyn, który pokonał 2:0 Dalin, 4:1 Grodzisko i w ostatnim meczu zremisował z Orłem Myślenice 3:3.

Finał podobnie jak rok temu należał do Banika. W zeszłym roku napastnik Pcimianki grający jeszcze w kategorii trampkarza został najlepszym strzelcem turnieju. Maciek wówczas trafił w finale dwa razy. Nie inaczej było i w tym roku. Jedynego gola w finale, na wagę Mistrzostwa Powiatu zdobył bramkostrzelny napastnik Pcimianki. W całym turnieju finałowym Maciek zdobył 9 bramek i jako najlepszy strzelec odebrał nagrodę "Króla Strzelców"

. 

Oczywiście na końcowy sukces zapracowała cała drużyna. Nieustępliwość i wola walki udzieliła się całej mistrzowskiej ekipie. Szczególnie wyróżniony został również Piotr Panek, który otrzymał tytuł "Najlepszego Zawodnika Turnieju"

Mimo kontroli wydarzeń na boisku przez Pcimiankę, Topór miał swoje okazje. Losy finału gracze z Tenczyna mogli zmienić po tym jak z boiska wyrzucony został Wiktor Mizera. W bramce jednak świetnie spisywał się Jarosław Bierówka, który w turnieju finałowym skapitulował zaledwie jeden raz. 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. KS Pcimianka Pcim

2. LKS Topor Tenczyn

3. LKS Beskid Tokarnia

4. KS Dalin Myślenice

5. KS Raba Dobczyce

6. LKS Orzeł Myślenice

7. LKS Rudnik

8. LKS Grodzisko Raciechowice.

SKŁAD:

Bierówka Jarosław, Jugowiec Jakub, Panek Piotr, Banik Maciej , Mizera Wiktor, Mirek Daniel, Mięsowski Kacper,oraz Konrad Korzeń -  z powodu kontuzji nieobecny w finałach


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [294]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Szkółka Pcimianka

Młodziki: Pcimianka - Mogilany 2-3

 

Wynajem budynku !

KS Pcimianka informuje o możliwości wynajęcia budynku klubowego pod różnego rodzaju imprezy okolicznościowe np; osiemnastki, imprezy urodzinowe/imieninowe, spotkania klasowe, rocznice. Zainteresowanych prosimy o kontakt 513968532 (v-ce prezes) lub mailem kspcimianka@interia.pl .

Auto Serwis - Pcim

AUTO SERWIS – PCIM

                                                                   zaprasza do

CENTRUM OBSŁUGI POJAZDÓW

Pcim nr 1 A

(teren byłego Zakładu Głuchoniemych)

- WARSZTAT SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH

- OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

- DIAGNOSTYKA :

- elektromechanika

- mechanika / naprawy

- kontrola stanu zawieszenia

 - kontrola hamulców

 - regulacja zbieżności

 - ustawianie świateł

 - napełnianie klimatyzacji

 - diagnostyka komputerowa

 - obsługa ogumienia osobowe-ciężarowe

- SKLEP MOTORYZACYJNY

Pon-Pt. 7:00 – 18:00

Sobota 7:00 – 14:00

PRZYJEDŹ DO NAS!!!

 

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 403, wczoraj: 383
ogółem: 2 392 305

statystyki szczegółowe