Aktualności

HM Krakowa Rocznik 2004: Porazka z Garbarnią i Bronowianką...

• autor: Pcimianka, 2017-01-18 15:53
HM Krakowa Rocznik 2004: Porazka z Garbarnią i Bronowianką Kraków !!!

Punktów brak, doświadczenie jednak zebrane. Pcimianka w ramach Halowych Mistrzostw Krakowa uległa drużynie Garbarni i Bronowianki Kraków...

W ostatnim czasie Młodzicy z Rocznika 2004 rozegrali kolejne dwa spotkania w "elicie". Przed tygodniem Pcimianka podejmowała Garbarnie, dzisiaj Bronowiankę Kraków. O ile Bronowianka jako wice lider Małopolskiej Ligi Młodzika była faworytem pojedynku z Pcimianką, to mecz z Garbarnia powinien być rozstrzygnięty na korzyść podopiecznych trenera Mariusza Bajaka.

KS Pcimianka Pcim - RKS Garbarnia Kraków 0:2

Początek zawodów należał zdecydowanie do Pcimianki, która lepiej operowała piłką utrzymując się w jej posiadaniu na połowie Krakowian. Efektem była znakomita sytuacja Filipa Rapacza. Filip jednak zbyt szybko chciał oddać strzał w kierunku bramki Garbarni, co nie przyniosło pożądanego rezultatu. Po 15 minutach gry gra nieco się wyrównała. Garbarnia w tym czasie nieśmiało zaczęła atakować. Obrońcy Pcimianki nie pozwalali jednak na zbyt wiele napastnikom "Brązowych". Mimo to padła bramka dla rywala. Indywidualny błąd w ustawieniu naszego zawodnika spowodował, że napastnik rywali znalazł się w dogodnej sytuacji aby rozpocząć strzelanie w tym meczu. Rychlicki skapitulował. Utrata bramki nie wpłynęła mobilizująco na zespół z Pcimia. W pierwszej połowie brakowało determinacji i woli walki, aby zmienić wynik spotkania.

Obraz gry uległ zmianie dopiero w drugiej odsłonie. Nasi Młodzicy starali się zdobyć wyrównującą bramkę. Kiedy wydawało się, że ta wisi w powietrzu ponownie trafili rywale. Dobre dośrodkowanie na bramkę zamienił napastnik Garbarni precyzyjnie uderzając piłkę głową. Co udało się rywalowi nie udało się niestety naszym zawodnikom. Świetnej okazji nie wykorzystał ponownie Rapacz, a wcześniej również Dudek. Okazji było sporo, ale tego dnia futbolówka nie chciała znaleźć drogi do bramki.

KS Bronowianka Kraków - KS Pcimianka Pcim 2:1 (Jakub Firek)

Mocno osłabiana drużyna Pcimianki z powodu choroby wielu zawodników rozegrała dzisiaj bardzo dobre zawody. Bronowianka prowadziła 2:0. Rozmiary porażki zmniejszył Firek Jakub strzelając bramkę z rzutu karnego.

Za tydzień w sobotę Pcimiankę czeka spotkanie z Cracovią Kraków, a  w niedziele zaległe spotkanie z Akademią Piłkarską 21 Kraków. Wciąż liczymy, że drużyna Młodzików Pcimianki z rocznika 2004 nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i powalczy w dwóch ostatnich spotkaniach o korzystny rezultat.