Trampkarze: Pcimianka z kompletem punktów po czwartej...

• autor: Pcimianka, 2016-05-03 23:03
Trampkarze: Pcimianka z kompletem punktów po czwartej kolejce !!!

KS Pcimianka Pcim - RKS Garbarnia Kraków 4:1

W czwartej kolejce rundy wiosennej II Ligi Okręgowej Trampkarza Gr 13 Kraków Pcimianka samotnie przewodzi w tabeli. Ostatnie spotkanie, w którym przeciwnikiem była mocna drużyna Garbarni Kraków Pcimianka pokonała Krakowian 4:1.

Nie był to jednak mecz "lekki, łatwy i przyjemny". Od początku przeciwnik starał się narzucić swój styl gry. Drużyna Garbarni grała wysokim presingiem, toteż w pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola. Z trudem przychodziły Pcimiance składne akcje oraz "koronkowe" wyprowadzanie piłki z własnej połowie.

Zatem pierwsza połowa bardzo wyrównana, jednak  indywidualne akcje naszych ofensywnych zawodników dały prowadzenie do przerwy. Najpierw nieprzeciętnej urody strzałem popisał się Dariusz Firek, pod koniec pierwszej połowy drugą bramkę dołożył Mirek Daniel. Garbarnia jeszcze wcześniej zdołała wyrównać po celnym trafieniu z dystansu jednego z graczy Krakowian.

Druga połowa należała już jednak do Czarno - Czerwonych.. Pcimianka za sprawą Firka dołożyła trzecią bramkę. Darek po otrzymaniu prostopadłego podania do końca zachował zimną krew minął golkipera gości i pewnie skierował piłkę do bramki. Wynik ustalił Stawowy Piotr, który wykorzystał błąd bramkarza Garbarni. Notabene wcześniej precyzyjnie uderzył piłkę z rzutu wolnego Koźmik Artur, a Piotrek pośpieszył z dobitką.