Ładowanie...

Aktualności

Porażka w ostatnim sparingu.

• autor: Pcimianka, 2016-03-20 20:16

W rozegranym wczoraj na naturalnym boisku w Zielonkach ostatnim meczu sparingowym przed rundą wiosenną seniorzy Pcimianki przegrali aż 4-1 z Grębałowianką Kraków. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Konik.

Pcimianka prowadziła po bramce Konika i wydawało się, że kontroluję przebieg gry. W końcówce pierwszej połowy Grębałowianka wyrównała stan meczu. Po przerwie nasza drużyna znacznie gorzej się prezentowała i popełniała proste błędy w obronie czego efektem były kolejne 3 bramki dla Grębałowianki. Pcimianka nie była zespołem gorszym, w przeciągu całego meczu stworzyła sobie więcej dogodnych okazji a mimo to wysoko przegrała. Miejmy nadzieję, iż był to tylko wypadek przy pracy.

Pcimianka: Jacaszek: Fijak, Duda, Bajak: Wróbel, Muniak, Konik, Rusin, Nosek: Olszanicki, Dąbrowa oraz Bodzioch, Starmach, Krz. Zięba, Pawlik.

Już za nieco ponad tydzień, w Poniedziałek Wielkanocny Pcimianka zainauguruje rundę wiosenną. Na początek czeka nas niezwykle ciężki mecz w Kłaju z drużyną Wolnych, którzy po rundzie jesiennej mają tyle samo punktów co nasza drużyna. Prawdopodobnie na to spotkanie będzie organizowany bus dla kibiców Pcimianki. Zapewne jutro pojawi się więcej informacji na ten temat...