Trampkarze - II Liga Kraków: Pięć bramek Macieja Banika w...

• autor: Pcimianka, 2015-10-24 19:21
Trampkarze - II Liga Kraków: Pięć bramek Macieja Banika w meczu z Milenium!!!

KS Pcimianka Pcim - PKS Milenium Skawina 7:1

W siódmej kolejce II Ligi Okręgowej Trampkarzy Pcimianka pokonała drużynę ze Skawiny 7:1. Bohaterem spotkania był bez wątpienia Maciej Banik, który do siatki rywali trafił aż pięciokrotnie.

W pierwszej połowie Pcimianka była mało skuteczna pod bramką gości toteż do przerwy było zaledwie 1:0. Jedyną bramkę przed przerwą zdobył Mirek Daniel po strzale głową z rzutu rożnego. Nie można powiedzieć jednak, że graliśmy słabo. To nasz zespół miał zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki. Na bramkę jednak trzeba było czekać aż do 30 minuty spotkania.

W drugiej odsłonie kunsztem strzeleckim błysnął napastnik Pcimianki Maciej Banik. Maciek na 2:0 podwyższył wynik po indywidualnej akcji i pewnym strzale "po długim". Niestety chwile później goście zdołali strzelić bramkę kontaktową. Stracona bramka nie miała jednak większego wpływu na przebieg meczu. W dalszym ciągu sytuacji pod bramką graczy ze Skawiny było sporo, toteż kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Warto odnotować dwa precyzyjne uderzenia z za pola karnego Banika, po których piłka od słupka wpadła do siatki.

Przed meczem z Milenium nasza drużyna nie rozegrała meczu z Orłem Sidzina ponieważ przeciwnik nie stawił się na mecz. Zapewne mecz zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyć naszej drużyny.

W najbliższą środę Pcimianka rozegra zaległe spotkanie z Tramwajem Kraków. Mecz odbędzie się w Krakowie o godz 16:00.

Skład: Mucha, Stawowy, Leśniak, Kozak M, Koźmik, Mirek, Mizera, Pandyra, Firek, Banik, Dziadkowiec, Mirochna, Druzgała,

Zespół trampkarzy w meczu z Milenium wystąpił w nowych strojach piłkarskich. Stroje ufundował Pan ADAM Luberda - MATERIAŁY BUDOWLANE, który po raz kolejny wspiera finansowo Pcimiankę. Oczywiście SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za wsparcie, jednocześnie korzystając z okazji z tego miejsca zapraszamy do zakupów u Pana ADAMA.