Pcimianka -Wicher

Młodziki - I Liga Okręgowa: Zwycięska passa trwa nadal !!!

• autor: Pcimianka, 2015-10-18 19:59

KS Pcimianka - Orzeł Myślenice 7:0

Szóste zwycięstwo z rzędu odnotowali młodzicy Pcimianki z rocznika 2003. Tym razem wyższość gospodarzy musieli uznać zawodnicy z Myślenic. Pcimianka od pierwszej do ostatniej minuty dominowała na boisku. Mimo, iż Orzeł nie zawiesił wysoko poprzeczki mecz mógł się podobać. Nasi zawodnicy szybko operowali piłką, a na efekty długo nie trzeba było czekać. Już w piątej minucie ładną bramkę zdobył Filip Luberda po idealnym "wyłożeniu" piłki na 7 metr przez Kozaka. Na 2:0 szybko podwyższył Bajerek, a trzecią bramkę jeszcze przed przerwą dołożył Luberda.

Po zmianie stron Pcimianka jeszcze mocniej zdominowała Orła. Efektowną akcje Bajerka na prawym skrzydle po dograniu wzdłuż bramki wykończył Bartłomiej Ostafin. Swoją passe strzelecką podtrzymał również Majchrzak, który dwukrotnie pokonał golkipera z Myślenic. Maciek obie bramki zdobył po celnym trafieniu z rzutu rożnego. W miedzy czasie swoje drugie trafienie w tym meczu zaliczył Bajerek.

Skład: Gaudyn, Rychlicki, Zborowski, Majchrzak, Kozak, Szlachetka, Olszanicki, Luberda, Słowik, Ostafin, Bajerek.