Turnieje Orlików

Seniorzy: Karny w 97 minucie zabiera zwycięstwo.

• autor: Pcimianka, 2015-10-11 19:20

Seniorzy Pcimianki po bardzo trudnym meczu na wyjeździe z Gdovią Gdów tylko zremisowali 1-1. Pcimianka przez cały mecz była dużo lepszą drużyną i stwarzała sobie mnóstwo okazji do strzelenia bramek. Długo nic nie chciało wpaść, w końcu się udało w 85 minucie. Piłka po strzale Pamuły otarła się o nogi obrońcy i przelobowała bramkarza. Gdy wszyscy czekali już na końcowy gwizdek, będąc dawno już po upływie doliczonego czasu gry (sędzia doliczył 4, była 97 min) Dorian Fijak (który był praktycznie najlepszy na boisku przez cały mecz) delikatnie trącił rywala na granicy pola karnego, a przeciwnik wykorzystując wystawioną nogę "ładnie się przewrócił". Sędzia główny, który był zdecydowanie najgorszym ogniwem na boisku wskazał na "11" metr. Gracz gospodarzy karnego wykorzystał i wtedy sędzia skończył zawody. Ogromny niedosyt, gdyż Pcimianka zasłużyła na to zwycięstwo, do którego zabrakło kilkunastu sekund.