Aktualności

Młodziki - II Liga: Grodzisko i Raba pokonane na początek...

• autor: Pcimianka, 2015-09-11 12:49
Młodziki - II Liga: Grodzisko i Raba pokonane na początek !!!

KS Pcimianka II Pcim  - Grodzisko Raciechowice 1:0, Raba II Dobczyce - KS Pcimianka II Pcim 1:2...

• KS Pcimianka II Pcim  - Grodzisko Raciechowice 1:0

Druga drużyna młodzików Pcimianki, w której występują chłopcy głównie z rocznika 2004 swoje mecze ligowe rozgrywa we wtorki. W pierwszym spotkaniu w Pcimiu Czarno - czerwoni gościli Grodzisko Raciechowice.

Mecz mimo wysokiej temperatury stał na dobrym poziomie. Pcimianka lepiej rozgrywała piłkę, ale wyborne sytuacje były z obu stron. W pierwszej połowie oko w oko z golkiperem przyjezdnych stanął Makusek, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć. Z dystansu groźnie strzelali Dudek i Firek. WspomnianyDudek również w drugiej połowie wielokrotnie próbował swoich sił z dystansu, jednak sztuka ta udała mu się dopiero na 5 minut przed zakończeniem spotkania. Po jednym ze strzałów, bramkarz nie był w stanie sparować piłki poza światło bramki i futbolówka mimo interwencji golkipera z Raciechowic znalazła drogę do siatki.

• Raba II Dobczyce - KS Pcimianka II Pcim 1:2

Z Rabą, Pcimianka swój ostatni mecz grała jeszcze w czerwcu w lidze orlika. Wówczas nasi byli górą i wysoko wygrali. Tym razem było o wiele trudniej. Raba bardzo ambitnie walczyła i jako pierwsza zaliczyła celne trafienie. Nasza drużyna straciła bramkę po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego. Tam sprytnie zachował się napastnik miejscowych i dał Rabie prowadzenie. Nasi przez większość meczu starali się odrobić straty. Sztuka ta udała się dopiero na 10 minut przed końcem spotkania. Na listę strzelców wpisał się wówczas Dudek Patrick, który uderzył tuż pod poprzeczkę nie dając szans na skuteczną interwencję bramkarzowi Raby. Chwilę później prowadzenie naszej ekipie dał HodanaKacper, który strzelił uderzył tuż przy słupku.

Skład:

Swałtek Aleksander, Rychlicki Kacper, Hodana Kacper, Makusek Kacper, Gwiżdź Sebastian, Sraga Jakub, Filipek Paweł, Rapacz Filip, Dudek Patrick, Mirochna Jacek, Dziadkowiec Kamil, Marchowski Filip, Leśniak Filip.

Kolejny mecz już 11 września na stadionie Pcimianki o godzinie 15:00. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Iskry Głogoczów. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.