Ładowanie...

Aktualności

Seniorzy: Nieskuteczna Pcimianka znów nie wygrywa.

• autor: Pcimianka, 2015-08-31 20:00

Wczoraj na własnym boisku seniorzy Pcimianki tylko zremisowali u siebie z drużyną Rudnika 0-0. Pomimo tego, iż nasz zespół przez cały mecz przeważał i miał kilka bardzo dobrych okazji to nie potrafił strzelić bramki. Fatalna passa bez gola trwa. Licząc puchar z Wrzosami Osieczany to nasza drużyna nie zdobyła bramki już w czterech meczach z rzędu. Gra wygląda nieźle, okazji w każdym meczu dużo a bramek jak nie było tak nie ma...

Wkrótce nieco więcej...

• Komentarzy [6]
  • czytano: [629]

autor: ~anonim 2015-08-31 20:43:22

avatar I TAK ZACZYNA SIĘ POCZĄTEK KOŃCA!!!!!!!!!!!!!

autor: ~anonim 2015-08-31 22:24:57

avatar Haha śmieszny jesteś. Zobaczysz że na koniec rundy Pcimianka będzie w czołówce... Pech się kiedyś musi skończyć a gra jest dobra.

autor: ~anonim 2015-09-01 08:45:53

avatar Troszkę tego nie rozumiem Pcimianka w każdym meczu przeważa ma mnóstwo sytuacji, sorry ale widziałem i mieliście 2 sytuacje dogodne, nie piszcie bzdur bo już wszyscy się śmieją że Pcimianka zawsze przeważa a nie wygrywa !

autor: ~anonim 2015-09-01 12:22:35

avatar 2 dogodne sytuacje? to może byłeś na innym meczu albo tylko na pierwszej połowie. Rudnik przez cały mecz oddał całe 0 strzałów na bramkę Pcimianki. Pcimianka w 1 połowie miała 2 setki + kilka okazji w polu karnym. W drugiej połowie ze 3-4 setki + 2-3 niezłe okazję z których też mogły paść bramki. I co może jeszcze powiesz że remis zasłużony albo rudnik był lepszy?

autor: ~anonim 2015-09-01 21:15:24

avatar Jakie setki, co ty gadasz twoim zdaniem strzał z 16 metra to setka ??? gdzie jest jeszcze obrońca, człowieku nie pogrążaj się bo mnie śmiech zbiera :) takich sytuacji było właśnie 4 może 5. Mieli 2 setki 1 na 1 i tyle :) a ogólnie grają słabo.

autor: ~anonim 2015-09-02 08:00:04