Pcimianka -Lks Mogilany

Juniorzy wygrywają w Zakliczynie !

• autor: Krzych261, 2015-04-12 20:20

Juniorzy pokonali na wyjeździe w meczu inauguracyjnym Jordan Sum-Zakliczyn 1-2 (1-2).Mecz zaczął się od szybkiego wyjścia na prowadzenie gospodarzy bo już w około 5 min po błędzie obrony piłka zatańczyła w siatce Pcimianki.

Ta bramka podrażniła tylko naszych zawodników którzy atakowali bramkę Jordana coraz odważniej niemal zamykając ich na własnej połowie lecz brakowało skuteczności. Gospodarze starali się kontrować ale nasza obrona skutecznie przerywała te akcje. W 35 min w końcu nasi piłkarze się przełamali i zdobyli bramkę jej autorem był Dominik Hodana który wyszedł sam na sam z bramkarzem minął go i wpakował piłkę do pustej bramki.Chwilę później było już dwa zero. Sam na sam z bramkarzem wyszedł Mateusz Franiak jednak obrońca wchodzi wślizgiem od tyłu w nogi powoduje upadek zawodnika Pcimianki za co ogląda czerwoną kartkę ale sędzia ku zaskoczeniu wszystkich nie wskazuje jedynastki tylko rzut wolny. Podchodzi do niego Artur Proszkowiec piłka przechodzi pod murem nie dajając szans bramkarzowi.Po zmianie stron Pcimianka przeważała lecz brakowało szczęścia i więcej bramek już nie padło. Po przebiegu całego meczu Pcimianka zasłużenie wygrała choć mogła się pokusić o wyższe zwycięstwo.

Pcimianka wystąpiła w składzie : Jakub Bodzioch,Artur Proszkowiec Krzysztof Zięba,Oskar Świątecki,Kacper Zięba,Jakub Zięba(80 'Daniel Korzeń),Krzysztof Kalisz,Grzegorz Starmach (45' Jan Róg) Grzesiek Hanusiak (85' Wiktor Mizera),Dominik Hodana (80' Grzegorz Biedroń),Mateusz Franiak.

autor: ~anonim 2015-04-14 13:32:52

avatar Krzysiu Kalisz zasłużył na pochwałe