Stadion KS Pcimianki Pcim

4-4 w sparingu z Górnikiem !

• autor: Pcimianka, 2014-11-22 15:24

W rozegranym wczoraj na sztucznej murawie w Wieliczce sparingu Pcimianka zremisowała z liderem rozgrywek Górnikiem Wieliczka 4-4. Mecz stał na wysokim poziomie i rozgrywany był w szybkim tempie pomimo tego iż murawa była mocno nasiąknięta wodą. Do przerwy było 2-2 po bramkach P.Konika oraz Tęczara. Na początku drugiej połowy dwie bramki dla naszej drużyny zdobył jeden z trzech testowanych zawodników. Pod koniec meczu Pcimianka dała sobie strzelić dwie bramki i spotkanie skończyło się zasłużonym remisem. W Pcimiance z różnych powodów brakowało niemal połowy składu, ale i tak nasza drużyna dobrze się zaprezentowała. W drugiej połowie w bramce Pcimianki pojawił się 15 letni wychowanek naszego klubu Jakub Bodzioch. Pcimianka: Wolski: Pawlik, Enmanov, Czarnota, Tęczar: testowany I, Ścieszka, testowany II, Marszalik, Rusin: P.Konik oraz testowany III, Fijak, Kołodziej i Bodzioch.