Trampkarze gotowi do ligi.Video

• autor: Krzych261, 2014-09-04 19:58

W sobotę 06.09.2014 o godzinie 10.00 trampkarze Pcimianki  rozegrają swój pierwszy mecz w lidze krakowskiej . Na inaugurację rozgrywek  drużyna uda się Krakowa  na mecz z Kolejarzem Prokocim.

W przerwie letniej podopieczni Marka Marszalika rozpoczęli przygotowania od wyjazdu na obóz piłkarski do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku (koło Bochni), gdzie młodzi piłkarze Pcimianki trenowali tam dwa razy dziennie przez dziesięć dni,rozgrywając jeden mecz kontrolny z tamtejsza drużyną LKS Borek ,mecz zakończył się remisem 2 do 2 .Po powrocie z obozu drużyna trenowała na własnym obiekcie dwa razy w tygodniu.Rozegrała dwa mecze kontrolne  z Krakusem Nowa Huta wygrywając 7 do 2 oraz z Trójka Myślenice przegrywając 3 do 4

Z kadry zespołu  po zakończeniu  sezonu wiosennego odeszło 9 zawodników ,którzy skończyli wiek trampkarza i zasili szeregi juniorów.Do zespołu dołączyli nowi zawodnicy ,Burtan Gabriel,Guśpiel Damian, Bieniek Aleksander,Mirochna Dawid,Dziadkowiec Michał,Zięba Mikołaj,Mucha Milosz,Szarek Jakub,Stawowy Piotr,Mirek Daniel,Kożmic Artur  z drużyny młodzików,oraz Mięsowski Kacper ,Druzgała Filip (obaj Topór Tenczyn) ,Prośniak Szymon UKS Lubień,Miętka Artur i Mastela Kamil -nowo zgłoszeni.

Kadra Trampkarzy runda jesienna sezon 2014/15

Bramkarze;Druzgała Filip (00),Jarosław Bierówka (00),Mucha Milosz (01),Szarek Jakub (01)

Obrońcy:Daniel Mirek (01),Wiktor Mizera(00),Piotr Stawowy (01),Maciej Pandyra (00),,Konrad Korzeń (00),Kożmic Artur (01),Guśpiel Damian(01),Burtan Gabriel (01)

Pomocnicy:Waldemar Luberda (00),Jakub Jugowiec (00),,Dawid Filipek (00),Romaniak Jakub (00),Adrian Kluska(00),Zięba Mikołaj (01),Mirochna Dawid (01),Mięsowski Kacper (00),Prośniak Szymon (00),Mastela Kamil (00),