Ładowanie...

Aktualności

Pierwszy sparing seniorów pewnie wygrany !

• autor: Pcimianka, 2014-02-04 12:58

W sobotę na sztucznym boisku Nadwiślanu Kraków Pcimianka rozegrała pierwszy sparing tej zimy. Przeciwnikiem była drużyna Lotnika Kryspinów. Pcimianka od początku do końca była zdecydowanie lepszym zespołem. Już do przerwy nasza drużyna prowadziła 5-0 ! Po przerwie już nieco pozmieniany skład zagrał nieco gorzej i mecz zakończył się wynikiem 6-1. Bramki dla Pcimianki zdobyli: Artur Rusin, Bartłomiej Paś, Andrzej Czarnota (wszyscy trzej po pięknych uderzeniach zza pola karnego) oraz Piotr Muniak, Damian Salawa i Marek Marszalik.

Pcimianka wystąpiła w składzie: Kipek; Pawlik, Czarnota, Bajak, Burtan; Pilch, Marszalik; Muniak, testowany, Rusin; Paś oraz Salawa, Tęczar, Olszanicki i testowany.

Następny sparing Pcimianka rozegra 8.02 o godzinie 9:00 na boisku SMS Kraków z Cedronem Brody (V liga)