2011/2012

Pcimianka rozbita w Grabiach.

• autor: Pcimianka, 2013-11-09 18:10

W ostatnim meczu tej rundy Pcimianka przegra na wyjeździe z liderem Wiślanką Grabie aż 4-0 (3-0). Pierwsze 25 minut było wyrównane. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę. Widać było duże zaangażowanie w obu stron. Jednak w ciągu niecałych 10 minut od 25 do 34 minuty Pcimianka straciła 3 bramki i było po meczu. Wiślanka dobiła naszą drużynę w 91 minucie i zasłużenie sięgnęła po 3 punkty umacniając się na pozycji lidera.

Jutro więcej...

• Komentarzy [16]
  • czytano: [1191]

autor: ~kibic 2013-11-10 09:23:20

avatar a pisaliście w tygodniu że rozbijemy w pył Wiślankę a tu oni rozbili nas, pokazali nam miejsce w szeregu a trener Sadko próbowałwszystko zwalić na sędziowanie, a byłem na meczu i nie mieliśmy nic do powiedzenia, agresywna gra Wiślanki , dokładne podania i po nas. A pisaliście że na obronie w Wiślance graja leśne dziadki. Chciałbym by takie dziadki u nas grali. na następny raz zastanówcie się nad wpisami bo fantazja niektórych ponosi.

autor: ~orlik 2013-11-10 09:29:39

avatar bardzo dobry komentarz, trener Sadko chyba za bardzo urusł w piórka, takatyke przygotował jak na trmpkarzy , ale musimy przeznać że Wiślanka pokazała że nie jest przypadkowym liderem. Gratulacje

autor: ~Wiślanka 2013-11-10 17:23:29

avatar Dziękujemy za Gratulacje ale trzeba przyznać że mecz stał na wysokim poziomie i co wżne Wiślanka wreszcie zagrała na miarę swojego potencjału kadrowego. Brawo dla Pcimiank że chciała grać a nie tylko mórowć bramkę widac duży postęp od naszego ostatniego meczu z wami. Prezentujecie się piłkarsko o wiele lepiej ale na trzy punkty zasłóżyła Wiślanka

autor: ~pcimiski chlop 2013-11-11 07:08:20

avatar mamy najmniej strzelonych bramek w lidze chyba maksym z rodzynem musza wrocic

autor: ~anonim 2013-11-11 10:45:48

avatar No i jeszcze Endrju z Ślepym. ;]
Sylwek, Gorcek. to była paka :>

autor: ~anonim 2013-11-11 11:18:28

avatar byla paka na kopanine w b klasie

autor: ~anonim 2013-11-11 14:29:32

avatar dokładnie. przez wiele lat kopali się po b klasie lub pod koniec a klasy i teraz co nie którzy myślą że byli "wielkimi piłkarzami". Oczywiście trzeba szanować wszystkich co grali dla Pcimianki bo robili to nie dla kasy tylko dla przyjemności i dla klubu. Trzeba również przyznać że warunki to gry mieli dużo gorsze niż teraz (boisko, trener, sprzęt) ale to wszystko nie zmienia faktu że to nie byli jacyś wielcy piłkarze jak to się nie raz pisze czy mówi. Prawda jest taka że do takiego Marszalika Burtana czy Bajaka to większości z nich było daleko. Nie wszystkim bo np taki Sylwek Jantas był super zawodnikiem.

autor: ~fanfan 2013-11-11 16:48:57

avatar bajak dobry grajek? ocipiales?! przeciez tez to jest typowy wypierdalacz

autor: ~kusza 2013-11-11 16:59:09

avatar gra co umie

autor: ~anonim 2013-11-11 17:51:42

avatar do fanfana....wypierdalaczem to jesteś ty idioto skończony ,żeby każdy grał z takim zaangażowaniem i zostawiał na boisku tyle siły ,determinacji i serca co On to byś nie p***** takich głupot!!!!

autor: ~syn proboszcza 2013-11-12 13:30:45

avatar Problemem jest to iz mamy najmniej strzelonych bramek w lidze. Wniosek nasuwa sie sam, potrzebny jest dobry napastnik, ktory potrafi wykonczyc sytuacje, ktorych Pcimiance nie brakuje. Pozdro :)

autor: ~Burliga 2013-11-13 21:06:36

avatar Wam brakuje wychowania i ambicji a na trybunach to masakra!

autor: ~gBur liga 2013-11-14 14:43:30

avatar Przynajmniej w Pcimiu chodzi dosyc duzo ludzi na mecz w porownaniu z innnymi druzynami naszej ligi.

autor: ~proboszcz 2013-11-15 16:11:13

avatar w najblizsza niedziele skladka z sumy zostanie przenaczona na zakup napastnika

autor: ~syn 2013-11-18 18:19:23