Staw -Pcimianka

TRAMPKARZE : Zwycięstwo z Lks Rudnik 3 do 1

• autor: Krzych261, 2013-10-07 17:55

Trampkarze pokonali Lks Rudnik na własnym boisku 3 do 1 .Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jan Róg x2 i Waldemar Luberda.

Mecz rozpoczął sie nie dobrze dla młodych zawodników Pcimianki, bo juz po 40 sekundach przegrywali jeden do zera,goscie zdobyli bramke po rzucie rożnym.Już po upływie 10 minut Pcimianka zdołała wyrównac po ładnym uderzeniu Jana Roga z 20 metra gdzie piłka poszybowała w samo okienko bramki ,niespełna 15 minut pózniej ten sam zawodnik wyprowadził Pcimianke na prowadzenie decydujac sie na strzał z 27 metra gdzie piłka przelobowała  wysunietego bramkarza gości.W drugiej połowie Pcimianka podwyższyła wynik po bardzo ładnej akcji gdzie Jakub Zieba zagrał prostopadłą piłke do Roga ten dograł wzdłuż pola karnego do zamykającego Luberdy który strzelił trzecia bramke dla Pcimianki.Wynik już nie uległ zmianie,Pcimianka wygrała zasłużenie ten mecz bo byla drużyną lepszą.

Następny mecz Pcimianka rozegra dopiero za dwa tygodnie z Beskidem Tokarnia 28.10 .2013,ponieważ z rozgrywek wycofały sie dwa zespoły Cyrhla Krzczonów i Pasternik Ochojno.