Pcimianka -Topór

Juniorzy wygrywają po dramatycznym meczu!

• autor: Krzych261, 2013-09-28 18:59

Juniorzy pokonali na wyjeździe Skalnik Trzemeśnia 3:2 choć po pierwszej połowie przegrywali 2:1.

Mecz zaczął się od dużej przewagi Pcimianki a gospodarze kontrowali. Po jednej z kontr Pcimianka straciła gola (0-1). Jednak Skalnik nie długo cieszył się z prowadzenia. Przed pole karnym faulowany był Artur Olszanicki i sam poszkodowany podszedł do rzutu wolnego i pięknym strzałem umieścił piłkę w bramce (1-1). Pod koniec pierwszej połowy zawodnik gospodarzy pędził na bramkę od połowy minął dwóch naszych obrońców i strzelając przy bliższym słupku umieścił piłkę w bramce (1-2). Chwilę później sędzia zakończył pierwszą połowę. Druga połowa była całkowitą dominacją Pcimianki jednak brakowało szczęścia w słupek strzelał  Marcin Marszalik, strzał Artura Olszanickiego z pięciu metrów bronił bramkarz. Osiem minut przed końcem meczu na bramkę strzelał Artur Olszanicki bramkarz mówiąc potocznie wypluł piłkę a ta wtoczyła się do bramki.Chwilę później w polu karny faulowany był Michał Dziadkowiec. Do jedenastki podszedł Artur Olszanicki i pewnym strzałem ustalił wynik spotkania. Juniorzy zasłużenie wygrali to spotkanie.

Pcimianka wystąpiła w składzie.Tomasz Burdziński, Tomasz Muniak, Krzysztof Zięba (46' Bartłomiej Guśpiel), Jakub Guśpiel (75' Bartosz Chmielik), Artur Proszkowiec, Krzysztof Kalisz, Grzegorz Starmach, Marcin Marszalik(90' Grzegorz Biedroń), Michał Dziadkowiec, Artur Olszanicki i Mateusz Franiak.

autor: ~skalnik 2013-09-28 23:44:32

avatar Wieś śpiewa wieś tańczy.PATOLOGIA!

autor: ~anonim 2013-09-28 23:47:58

avatar Skalnikowi należał się punkt co najmniej ale bład sędziego wypatrzył wynik.

autor: ~ANONIM 2013-09-29 09:46:28

avatar sędzia kutasy to dla was sędziował dla was punkt chyba k***** za to ze przysliscie i wypierdaliscie piłke jak najdalej c*****

autor: ~anonim 2013-09-29 20:06:07

avatar Ogarnijcie tą stronkę bo jakiś analfabeta wpisuje recenzje "bramkarz mówiąc potocznie wypluł piłkę a ta wtoczyła się do bramki." no wypluł piłkę a ta wtoczyła się do bramki wysrał się do kibla a gówno poszło obok..

autor: ~anonim 2013-09-29 21:02:34

avatar nie wygodne dla was wpisy widze że usuwacie.GRATULUJE.

autor: ~anonim 2013-09-29 21:08:11

avatar Jakoś nie widzę żeby ten nie wygodny wpis został usunięty. Jest kilku adminów i każdy odpowiada za swoją część; jeden za seniorów, drugi juniorów, trzeci za trampkarzy i nie każdy rodzi się dziennikarzem. Cieszcie się, że przynajmniej są te relacje z każdego meczu na bieżąco, bo jak się wchodzi na inne stronki to jest pusto.

autor: ~anonim 2013-09-30 21:23:12

avatar k***** odezwali się prucz orłów to kórwa żaden klub nie uzupełnia na bierzaco wyników wszystkich swoich zespołów począwszy od żaków aż do seniorów

autor: ~Jak kaleczyć polszczyznę 2013-10-02 17:45:32

avatar skalnik.trzemesnia.pl/juniorzy-przegrana -w-ostatnim-minutach/