Drużyny Pcimianki

Pierwsze zwyciestwo juniorów!

• autor: Krzych261, 2013-08-31 16:37

Juniorzy Pcimianki pokonali na własnym boisku Jordan-Sum Zakliczyn 3-1 (1-1).

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla Pcimianki która po 10 minutach gry prowadziła 1-0 po bardzo dobrym podaniu Krzysztofa Kalisza do Kacpra Zięby który wyszedł sam na sam i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Następnie Jordan rzucił się do ataku czego efektem był gol strzelony przez gości po błędzie obrony. Do końca pierwszej połowy toczyła się wyrównana walka lecz bramek już więcej nie padło. Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej dużo walki w środku boiska. W 70 minucie Pcimianka wywalczyła rzut rożny. Do piłki podszedł Krzysztof Kalisz wrzucił piłkę na piąty metr od bramki tam najwyżej wyskoczył Artur Proszkowiec i umieścił piłkę w siatce. Dziesięć minut później Tomasz Słonina zagrał świetną piłkę do Marcina Marszalika który minął jednego z rywali i umieścił piłkę w bramce przy bliższym słupku. Goście próbowali zdobyć bramkę kontaktowa ale obrona pcimianki była bez błędna. Trzeba jeszcze podkreślić bardzo słabe sędziowanie.

Pcimianka wystąpiła w składzie:Tomasz Burdziński, Artur Proszkowiec, Przemysław Kołodziej, Mateusz Franiak, Grzegorz Biedroń 45'(Grzegorz Starmach),Michał Dziadkowiec 85' (Bartłomiej Guśpiel), Marcin Marszalik, Krzysztof Kalisz, Kacper Zięba 70' (Marcin Tyrkalski), Krzysztof Zięba rezerwowym bramkarzem był Jakub Bodzioch.