Orliki: Eliminacje Pucharu PPN Myślenice (Stróża)

Aktualności

Awans trampkarzy!!!(foto)

• autor: Krzych261, 2013-06-21 20:56

Trampkarze pokonują Rokitę Kornatka 3-1 i przypieczętowują awans.

Pcimianka od początku atakowała ale gospodarze dzielnie się bronili.Zawodnicy z Kornatki próbowali grać z kontra ataku jednak nasza obrona była bez będna.W 30 minicie spotkania Mateusz Franiak na dużej szybkosci minoł dwuch rywali i wpakowł piłke do siatki.1-0 dla Pcimianki,Takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa.Na początku drugiej połowy nasi zawodnicy zostali jeszcze w szatni,co wykorzystali gospodarze strzelając bramke an 1-1 z rzutu karnego.Jednak trampkarze do końca meczu nie oddali już incjatywy Rokicie.Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ładną bramką z głowy popisał sie Marcel Flazik.Natępnie Kacper Zięba minoł dwuch rywali dograł pilke wzdłuż bramki gdzie do siatki wpakował ją Mateusz Franiak.Do końca meczu już wynik się nie zmienił.

Trampkarze pokonując Kornatkę zapewnili sobie pierwsze miejce w tabeli kolejke przed końcem rozgrywek.Ostani mecz rozegrają na własnym boisku z Plonem Krzywaczka.