Pcimianka -Wicher

Pewne zwycięstwo juniorow!

• autor: juniorKSP, 2013-06-01 22:08

Juniorzy Pcimianki dzisiejszego dnia rozegrali mecz z Trójką Myślenice, wygrywając 3-1.
Szczegóły spotkania

Początek meczu mógł się wspaniale rozpocząć dla Pcimianki. M.Dziadkowiec wyszedł "sam na sam" z bramkarzem gości ale niestety nie udało mu się go pokonać. Z upływem czasu to Pcimianka zaczęła dominować, częściej gościła pod bramką rywala. Goście starali się odpowiadać szybkimi kontrami ale nasza linia defensywy czytelnie przerywała akcje. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny strzelił D.Sularczyk z rzutu karnego. Stwarzający groźne sytuacje dzisiejszego dnia M.Dziadkowiec został faulowany przez bramkarza gości. Sędzia nie miał wątpliwości i podyktował jedenastkę. Druga bramka to też bardzo dobra akcja Michała ale on tym razem asystował przy bramce M.Marszalika. Po wycofaniu piłki przez naszego napastnika, M.Marszalik skierował ją mocnym strzałem w stronę bocznego słupka i podwyższył wynik na 2-0. Trzecia bramka to wspaniała akcja dobrze prezentującego się w dzisiejszym spotkani M.Dziadkowca. Po szybkim wyprowadzeniu piłki z pod pola karnego Pcimianki przez jednego z naszych stoperów piłka trafiła pod nogi M.Dziadkowca, ten przelobował obrońcę gości i znalazł się sam na sam z bramkarzem przeciwnika i pewnym strzałem ustalił wynik kończący pierwszą połowę 3-0.

Druga połowa to dominacja juniorów Trójki Myślenice. Po grze gości było widać że do Pcimia przyjechali po punkty. Stałe ataki na bramkę Pcimianki dały efekt w postaci bramki honorowej. Wspaniałą akcją popisał się pomocnik gości, mijając naszych obrońców dograł piłkę w pole karne, gdzie był Jego kolega z drużyny, a ten pewnym strzałem ustalił wynik spotkania na 3-1. Juniorzy Trójki nie mieli zamiaru odpuścić ale coraz lepiej konstruowali akcje. Niestety trzy bramki, które udało się zdobyć Pcimiance w pierwszej połowie to zadurza strata. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla Pcimianki.

Tydzień temu juniorzy pcimianki nieznacznie przegrali z LKS Rudnik 1-0.