Trampkarze: Pcimianka - Zakliczyn 11.06.2011

Pierwszy sparing na piątkę.

• autor: Pcimianka, 2013-02-03 13:14

W pierwszym sparingu tej zimy seniorzy Pcimianki odnieśli pewne zwycięstwo. Pokonali A-klasową Radziszowiankę Radziszów 5-0 (4-0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: P.Muniak x2, Rapacz, Marszalik, testowany...

Pierwsze część pierwszej połowy to spokojna gra obu drużyn. Od 20 minuty dość zdecydowaną przewagę osiągnęła Pcimianka co udokumentowała czterema bramkami. Najpierw Rapacz otrzymał dobre podanie, ładnie minął dwóch obrońców i skierował piłkę obok bramkarza. Chwilę później po zamieszaniu podbramkowym Marek Marszalik bardzo ładnie strzelił z 15 metrów nie dając szans bramkarzowi. Pod koniec pierwszej połowy Pcimianka zdobyła jeszcze dwie bardzo podobne bramki po ładnych, szybkich akcjach. Przy obu tych bramkach asysty zaliczył Burtan, który dobrze dośrodkowywał wprost na nogę Muniaka. Ten jak przystało na najlepszego strzelca naszej drużyny pewnie wykończył oba dośrodkowania z lewej strony.

W drugiej połowie tempo gry już trochę spadło. Pcimianka nadal kontrolowała wydarzenia na boisku, lecz nie miała już tylu dobrych okazji. Pod koniec meczu po ładnej akcji Skalskiego z Salawą w słupek trafił Rapacz i z kilku metrów testowany zawodnik strzelił do pustej bramki ustalając wynik na 5-0.

Pcimianka: Kipek: Pawlik, testowany, Bajak, Burtan; Chmiel, Marszalik, testowany; P.Konik, P.Muniak, Rapacz oraz Buksiak, Salawa, Skalski, Pilch, testowany.