Efektowne zwycięstwo na koniec rundy !

• autor: Pcimianka, 2012-11-17 16:34

Pcimianka Pcim w ostatnim meczu rundy jesiennej pokonała na własnym boisku Skawinkę Skawina 5-1. Mecz rozstrzygnął się po pierwszej połowie, w której Pcimianka zdobyła 4 bramki i nie tracąc żadnej. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Piotr Muniak x2, Sebastian Sekuła, Bartosz Pawlik i Grzegorz Kuboń.

Od początku to Pcimianka osiągnęła przewagę. Już w 2 minucie powinno być 1-0 lecz z 3 metrów Sekuła trafił w bramkarza. 10 minut później już ten zawodnik się nie pomylił. Krystian Rapacz zagrał ładną prostopadłą piłkę a Sekuła w sytuacji sam na sam strzelił pod nogami bramkarza i otworzył wynik meczu. W 20 minucie było 2-0 po strzale z kilku metrów Piotra Muniaka. W 30 minucie Pcimianka miała rzut rożny, po którym bramkarz wypiąstkował piłkę przed pole karne. Ta spadła pod nogi Bartosza Pawlika, który strzałem w okienko bramki podwyższył rezultat meczu. Kilka minut później było 4-0. Sebastian Sekuła ładnie dograł wzdłuż bramki a nadbiegający Piotr Muniak uprzedził obrońcę i skierował piłkę do siatki. Trzeba wspomnieć, że o ile Skawinka w obronie grała słabo i popełniała wiele błędów to w ofensywnie przeprowadziła kilka bardzo groźnych akcji. Dwukrotnie po strzałach głową z kilku metrów pięknymi paradami popisywał się bramkarz Pcimianki Konrad Kipek. Raz po strzale zza pola karnego piłka trafiła w poprzeczkę.

Druga połowa to słabsza gra Pcimianki w ofensywie. Nasza drużyna nie stwarzała sobie już tylu okazji do strzelenia bramki, skupiając się na dłuższym utrzymywaniu się przy piłce i spokojnego kontrolowania wyniku. Skawinka natomiast w ofensywie dalej była groźna choć brakowało im ostatniego podania. W 70 minucie ładną akcję skrzydłem przeprowadził Burtan i wycofał idealnie piłkę do Kubonia, który strzałem z 5 metrów podwyższył rezultat. Skawinka honorowego gola zdobyła w 90 minucie wykańczając sytuację sam na sam. Pcimianka udanie zakończyła jesień efektownym zwycięstwem 5-1.

• Komentarzy [41]
  • czytano: [1885]

autor: ~Były piłkarz ;) 2012-11-17 22:53:25

avatar 8 pkt straty do lidera, to w tej lidze niewiele. Panowie wierzę w to,że wiosenne mecze przyniosą nam ogromną dawkę emocji i zakończą się upragnionym i tak bardzo oczekiwanym w Pcimiu awansem do IV ligi !

autor: ~anonim 2012-11-17 23:29:33

avatar Gospodarza powinni wyjebac, krzeselka na trybunach brudne a gosc sie wozi z bandziorem na wierzchu, nic gosc nie robi, tragedia. Zeby mu sie nie chcialo przyjsc 30min przed meczem i powycierac chociaz grony rzad krzeselek ;/ na prawde gosc bierze kase za nic ;/

autor: ~gość 2012-11-18 13:47:13

avatar Te krzesełka to małe piwo ale ludzie zobaczcie jak wyglądają ubikacje syf brud w tak pieknym obiekcie że ktoś się tym nie zainteresuje przecież jest gospodarz i żeby raz w tygodniu nie przemyć to wstyd czy Pan Panie Prezesie nei wstydzi się przeecież to o Panu też nie najlepiej świadczy żyjemy w XXI wieku i marnować pieniądze wydane przez Gmine to wielka wpadka bardzo Pana Panie Prezesie prosimy o dopilnowanie osobiście żeby Gospodarz Klubu choć raz w tygodniu zrobił tam generalny porządek a jeśli się do tego nie nadaje to trzeba go jak najszybciej zmienić dla dobra kachanego przez Pana KLUBU Z poważaniem GOŚĆ specjalny

autor: ~anonim 2012-11-18 22:03:05

avatar Poważne zarzuty

autor: ~anonim 2012-11-18 22:30:41

avatar niestety prawdziwe....wszystko co napisali poprzednicy to prawda.

autor: ~anonim 2012-11-19 17:16:16

avatar Może i prawda tylko zastanawiam się dlaczego gdy Pcimianka wygrywa to albo nikt nie pisze nic, albo piszecie o gospodarzu czy innych pierdołach. Gdy jednak Pcimianka przegrywa to wtedy od razu jest 50 komentarzy. To zawodnicy źli, nie chce się im grać, to trener słaby, to zarząd złe transfery robi.

Trzecie zwycięstwo z rzędu brawo !

autor: ~Dżerkof 2012-11-19 23:10:45

avatar nadal wierzę w awans, wszystko w naszych rękach

autor: ~an 2012-11-21 10:47:20

avatar Do anonim: tak jest i zawsze będzie, bo zakompleksieni ludzie zawsze cieszą się z porażek innych, by podnieść własną samoocene.

autor: ~tory lane 2012-11-21 20:24:43

avatar i'm tugwire's aunt

autor: ~anonim 2012-11-22 15:23:37

avatar Pawlik, Pilch, Buksiak, Kuboń- dobra drużyna za kilka lat będzie!

autor: ~anonim 2012-11-22 17:10:50

avatar za ile lat bedzie?

autor: ~.... 2012-11-22 17:28:06

avatar nas już na tym świecie nie będzie :p

autor: ~aa 2012-11-23 15:22:48

avatar Może i 8 ptk straty ale wiślanie maja jeszcze zaległy mecz z Hejnałam a przy ich zwycięstwie już 11 i raczej awansu nie będzie

autor: ~anonim 2012-11-23 18:47:48

avatar Awans jest mozliwy pod warunkiem ze przyjdzie 5 zawodnikow grajacych 2 ligi wyzej, a narazie jest srodek tabeli

autor: ~xxx 2012-11-23 23:56:18

avatar Ścigniemy ANGELA DI Maria i Kake w pakiecie.
z nimi powinnismy awansować do 4 ligi!!!

autor: ~Alicia S. 2012-11-25 13:12:07

avatar i confirm, tory lane is my aunt

autor: ~Funecek 2012-11-25 15:02:46

avatar HA skurcoze byly i beda cioty....to sa szmaty jakich swiat nie widzial...wlodarczyk zadupcony dwa razy lepiej od was kutasy gra...WICHER PANY

autor: ~HELI 2012-11-25 15:04:36

avatar fUNEK ZJEDZ SE PSA

autor: ~nie do wiary 2012-11-25 16:44:03

avatar Ludzie jaki awans jaka 4liga chyba was Bóg opuścił!!! przypomnijcie sobie wyniki w Branicach i Krzyszkowicach z czym do czego trochę trzeźwego myślenia to nie boli

autor: ~anonim 2012-11-25 19:23:09

avatar do ~nie do wiary:
matole przypomnij sobie wyniki w jaśkowicach i grabiach a potem idź trollować gdzie indziej...

autor: ~anonim 2012-11-25 21:25:20

avatar szanse na awans są takie że jak będą grali to co pod koniec sezonu przez całą runde to awans będzie ale jak będą grac tak jak w branicach krzyszkowicach albo naprzykład ze sułkowicami gdzie nie mogli dobić do pustej bramki to nie ma o czym marzyć

autor: ~nie do wiary 2012-11-26 11:04:50

avatar @ matole to sobie powiedz stojąc przed lustrem. ja tu nikogo nie obraziłem a ty już zaczynasz. Z Jaśkowicami wygraliście fartem w dodatku w środku tygodnia, idę o zakład że pewnie nie mieli wszystkich grajków ale to nie ważne. Żyjcie sobie dalej marzeniami bo za to się nie płaci :) bez odbioru

autor: ~anonim 2012-11-26 16:35:20

avatar "wygraliście". czyli jesteś kolejnym napinaczem z sąsiedniej wioski albo Pcimianka ostro sprała dupsko twojej drużynie :D idź hejtować inne kluby...

autor: ~kibic 2012-11-27 22:34:35

avatar Kto???? Buksiak, Pawlik i Kuboń oni do A klasy się nie nadają, zejdź na ziemie i pisz do rzeczy. Byłem na paru naszych meczach i widziałem co oni potrafią. To napewno nie są zawodnicy którzy będą kiedyś stanowić o sile pcimianki, odrazu widać że to pisze któryś z nich

autor: ~Gorsy Funek 2012-12-02 12:41:55