Remis na wyjeździe

• autor: Pcimianka, 2012-10-20 19:47

Pcimianka Pcim zremisowała na wyjeździe z Rabą Dobczyce 1-1.
Szczegóły spotkania.

Początek pierwszej połowy należał do Pcimianki, przeważała ona na boisku utrzymywała się przy piłce i starała się nią grać. Bramka dla Pcimianki padła w drugiej połowie z rzutu wolnego(pośredniego). Do piłki podszedł A.Moskal i po wysunięciu piłki przez T.Rojka oddał mocny strzał po ziemi , z którym bramkarz gospodarzy nie mógł sobie poradzić 1-0 dla Pcimianki. Bramka dla gospodarzy padła po dość kontrowersyjnym rzucie karnym.

• Komentarzy [14]
  • czytano: [918]

autor: ~Raba 2012-10-21 11:53:14

avatar Dobry i remis na wyjeździe :) pozdro z Dobczyc ;)

autor: ~obiektywny 2012-10-21 12:32:42

avatar widze ze cenzura jak w komunie "admin" usuwa nieprzychylne druzynie komentarze

autor: ~rapacz 2012-10-21 20:30:27

avatar nie chce odchodzic zobaczycie ze w nastpnym jak trener da mi szanse to spelnie pokladane we mnie nadzieje i postaram sie przebiec wiecej niz 100 metrow w pol godziny

autor: ~anonim 2012-10-21 21:58:36

avatar prezes ty pajacu

autor: ~Tomek 2012-10-21 22:10:30

avatar ale co tam Pcimianka... co tam Raba... prawdziwymi bohaterami byli sędziowie :/ . Tragiczny poziom sędziowania potrafi zniechęcić nawet największych fanów piłki :/

autor: ~prawda 2012-10-21 23:56:21

avatar Nie wiem co się działo w pierwszej połowie, ale na drugą zdążyłem i muszę powiedzieć, że poziom był bardzo słaby i nie tylko sędziowania.

autor: ~Dobczycanin 2012-10-22 08:36:40

avatar poziom sedziowania tragiczny !!! Panowie sędziowie wy wstydu nie macie - większość decyzji błędnych zwłaszcza w drugiej połowie a rzut karny to już śmiech na sali !!! Pan prezes jest nie wychowany to pokazał dopingując swych zawodników ale miał dużo racji po meczu bluzgając na sędziów - trzeba było im jeszcze dupy skopać !!!!

autor: ~anonim 2012-10-22 14:36:12

avatar Prezes to przede wszystkim zagorzały kibic i jak nie wychodzi jego drużynie to nie dziw że się denerwuje... A w jaki sposób to pokazuje to już inna sprawa

autor: ~Anty "sędziowie" 2012-10-22 18:59:44

avatar Moim zdaniem Kluby takie jak Pcimianka i Dobczyce powinny mimo rywalizacji miedzy soba łączyć się i walczyc z takimi pseudo sędziami. Goscie biora badz co badz nie male pieniazki odwalaja chałturę i nie ma na nich sily :/

autor: ~franek tyrpula 2012-10-23 23:48:33