2011/2012

Mecz nie wykorzystanych szans.

• autor: Pcimianka, 2012-10-14 18:27

Pomimo zdecydowanej przewagi naszej drużyny i mnóstwa bardzo dobrych sytuacji Pcimianka nie spodziewanie dziś przegrała z Pozowianką 0-1. Przez cały mecz gra toczyła się na jedną bramkę. Pcimianka atakowała i stwarzała sobie dobre sytuację. Pozowianka w zasadzie na poważnie nie zagrażała naszej bramce. W ciągu mecz nasza drużyna nie wykorzystała ok 7-8 wyśmienitych szans po których powinna wysoko prowadzić. Pozowianka w 90 minucie przeprowadziła kontrę zakończoną bramką i niespodziewanie to ona wywozi 3 punkty z Pcimia.

• Komentarzy [18]
  • czytano: [1017]

autor: ~anonim 2012-10-14 19:05:41

avatar Gdyby dziś Pcimianka wygrała 7-0 to chyba nikt by nie miał wątpliwości że to sprawiedliwy wynik. Pcimianka była 10 razy lepsza no ale jak się nie strzela takich setek jak Wiechniak, Sekuła, Rojek czy Marszalik to nie wiem z kim Pcimianka chce wygrać.

autor: ~anonim 2012-10-14 19:50:24

avatar Panowie o czym mowa ? . Tak wgl. to Pcimianka miala 1-ną 100% sytuację wtedy gdy bramkarz Pozowianki bronił na "raty" 3-razy wybijająć piłkę :) . Tak więc prosze sobie tak nie słodzić ze Pcimianka grala tak swietnie :)
PS. Bramka została strzelona w 83' :)

autor: ~do anonima 2012-10-14 20:26:20

avatar ty kurwa matole. jak bramka mogła być strzelona w 83 jak po strzeleniu bramki sędzia pokazał 4 min?

autor: ~kibic Pcimianki 2012-10-14 20:39:57

avatar ALE leszcze zawsze ten sam komentarz po przegranym meczy typu "byliśmy zespołem lepszym"

autor: ~anonim 2012-10-14 20:40:34

avatar gość pewnie nie był na meczu a się wypowiada. Pcimianka miała z 5 setek jak nic a straciła bramkę w 90 minucie.

autor: ~anonim 2012-10-14 20:46:45

avatar no trudno żeby ktoś nie napisał że nie byliśmy lepszym skoro Pozowianka w całym meczu oddała może 2 celne strzały a już w 20 minucie grała na czas. I ostatnio po wygranym meczu Pcimianki z Piastem było napisane że Pcimianka grała słabo i mogła przegrać. Nie wiem kibic Pcimianki o co się czepiasz.

autor: ~anonim 2012-10-14 20:47:32

avatar do kbica pcimianki. co może Pozowianka była lepsza? Masz rację lepsza była bo wygrała! Pierdolisz gościu jak potłuczony. Wygrała Pozowianka bo miała dużo szczęścia i tyle!

autor: ~Stanislav Levy 2012-10-14 20:53:26

avatar Ja zastapic burliga ja byc najlepszy trener wsrod kloszardow

autor: ~burliga 2012-10-14 20:53:47

avatar powodzenia staszku

autor: ~kol 2012-10-14 21:10:20

avatar taka jest prawda ze jak tak dalej bedziemy sie prezentowac na boisku i nie strzelac tylu setek to mozemy zapomniec o jakich kolwiek sukcesach...celach...wezmy sie za trenowanie nie po 8 9 czy 1, tylko tak jak na poczatku było i bedziemy wygrywac, bedzie ..tim.. chlopaki kurwa przeciesz to dla samych ssiebie mamy kgrac!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~busza 2012-10-14 22:00:25

avatar piłka nożna dla kibiców !!

autor: ~pcimpcim 2012-10-15 15:56:09

avatar Heee tylko niefart i ten bramkarz przeciwnikow sa winowajcami naszej porazki. Jak mogl to obronic w 40min. 3 strzaly z 5 m????????????

autor: ~anonim 2012-10-17 00:05:13

avatar Słyszałem ze trener burliga odchodzi po tej rundzie do orła myślenice?

autor: ~kibic 2012-10-17 10:48:20

avatar jak trener odejdzie to Pcimianka będzie znowu grała od przypadku do przypadku spotkamy się tylko raz w tygodniu na meczu ot taki prawdziwy TKKF

autor: ~anonim 2012-10-17 16:40:05

avatar "spotkamy się" czemu jakiś zawodnik podpisuje się jako "kibic"?

autor: ~hmm 2012-10-18 08:04:52

avatar ale wy pierdolicie głupoty jeszcze sie runda nie skonczyła a y juz plany snujecie!!!

autor: ~DZIKIWONŻ 2012-10-20 00:40:48

avatar Burliga potrzebuje materiału. Z Gówna bata nie ukręcisz.

autor: ~anonim 2012-10-20 13:38:09