Stadion Pcimianki

Juniorzy Pcimianki 0-2 LKS Rudnik

• autor: juniorKSP, 2012-09-22 22:03

Juniorzy Pcimianki Pcim przegrali na wyjeździe z drużyną z Rudnika 2-0.

Szczegóły spotkania

Nasza drużyna przez pierwsze 45 minut dominowała na boisku miała parę swoich okazji ale nie udało się ich wykończyć. Najlepszą sytuację na zdobycie bramki dla Pcimianki miał Michał Dziadkowiec (Gucio), który po dograniu Marcina Marszalika wyszedł na "sam na sam" z bramkarzem rywala ale nie udało mu się go pokonać. Juniorzy dobrze grali dzisiaj w defensywie ale gospodarze nie odpuszczali w swych natarciach. Tydzień temu punkty naszej drużynie odebrał pechowy "rzut karny" i dzisiaj było podobnie pierwsza bramka dla gospodarzy padła z  11 metra. Zawodnik Rudnika został popchnięty pod naszą bramką przez naszego obrońcę, sędzia to dostrzegł i wskazał na rzut karny, który został zamieniony na bramkę.(1-0)

Druga połowa to przede wszystkim długa piłka do przodu, nie tylko chęć zdobycia bramki narzucała juniorom taki styl ale też boisko, które zupełnie nie nadawało się do gry podaniami. Pierwsza bramka to własny błąd, druga bramka to też błąd Pcimianki który się zemścił. Juniorzy przegrali 2-0, mecz mógł się zakończyć wyższym wynikiem ale Pcimianka z meczu na mecz ma coraz lepszą defensywę i coraz lepiej broniącego T.Burdzińskiego.

autor: ~anonim 2012-09-23 10:02:43

avatar Defensywa dobra, tylko ta pomoc i atak coś chujowe:/

autor: ~Bojan Puzigaca 2012-09-23 10:34:14

avatar oczywiście dominiacja przez całą połowe, ''pechowy'' rzut karny ustawił mecz, gdyby nie boisko które oczywiscie było fatalne to byłby podania które dałby zwycięstwo (jasne jasne).co mecz to samo

autor: ~anonim 2012-09-23 10:36:46

avatar Hah Bojan śmieszny jesteś. Nie w każdym artykule jest napisane że boisko bylo fatalne tylko w tym spinacie się na chłopaków że przegrali, bo tylko narzekać umiecie i nic po za tym

autor: ~anonim 2012-09-23 13:56:59

avatar Powiedzmy szczerze że w tej lidze to dobre są może 3-4 boiska. W Pcimiu, na Orle, w Dobczycach. Reszta boisk to zwykłe b klasowe klepiska. Więc nie obrażajcie się gdy ktoś prawdę powie że boisko było marne. Było marne to napisał ktoś że takie było. Nikt tu bajek nie wymyśla tylko pisze zgodnie z prawdą.

autor: ~GucioR 2012-09-23 18:55:12

avatar Jak wy mnei wkurwiacie to dramat. Nie wiem co za ułom to pisze ale go chyba na boisku nie było.

Po pierwsze nie zszedłem za żadnego biedronia w 85 minucie, nie wiem skąd wam sie to wzieło wgl ale okej.

Po drugie jak wy nazywacie akcje gdzie 2 gości się ze mną przepycha w 16 a ja próbuje strzelić akcją sam na sam to kurwa.

...jak macie pisać takie relacje gdzie 1/2 sytuacji się nie wydarzyło to wgl. ich nie piszcie.

autor: ~Gucior 2012-09-23 18:57:49

avatar a w karny był po tym jak zuch od nas z drużyny założył dźwignie na rękę w polu karnym a nie przepychanki.

autor: ~Burrzu 2012-09-23 19:07:33

avatar hahaha :D Gucio się rozpisał

autor: ~anonim 2012-09-29 11:29:00

avatar w dobczycach dobre boisko??tam jest fatalna murawa i dużo dziur masakra z daleka to fajnie wygląda każde boisko!