Pcimianka -Lks Mogilany

Szczęście nie dopisało

• autor: juniorKSP, 2012-09-15 19:56

Trzy punkty nie zawsze trafiają do lepszego zespołu. Dzisiejszy mecz juniorów Pcimianki  zakończył się wynikiem 1-0 dla gości z  Wrząszowic.

Szczegóły spotkania

Dzisiejsze spotkanie w wykonaniu juniorów Pcimianki było najlepszym meczem w tej rundzie. Pcimianka cały mecz  grała agresywnie, starała się nie dopuszczać  gości do świetnie dzisiaj broniącego T. Burdzińskiego.
 Skuteczna obrona Pcimianki nie pozwalała Zielonce na zbyt długie utrzymywanie się przy piłce, ale goście nie odpuszczali w swoich atakach co przyniosło efekt w postaci rzutu karnego. A.Proszkowiec który chciał wybić piłkę z własnego pola karnego, trafił w nogę rywala który blokował piłkę, sędzia bez najmniejszych wątpliwości wskazał na jedenasty metr.  Zawodnik Zielonki mocnym strzałem zamienił rzut karny na bramkę.(1-0) Bramka dla gości zamiast podłamać Pcimiankę tylko wzmocniła jej grę, juniorzy nie odpuszczali walczyli do końca o piłkę co przynosiło efekty  w postaci szybkich kontr. Jedną z takich akcji nie wykorzystał nasz obrońca, który wyprowadził piłkę z pod własnej bramki aż pod pole karne rywala, akcja ta mogła by się zakończyć bramką dla Pcimianki ale przytomność jednego z defensorów Zielonki nie pozwoliła na wyrównanie wyniku. W końcówce pierwszej połowy Pcimianka miała jeszcze parę znakomitych sytuacji podbramkowych, ale nie potrafiła ich wykorzystać. (1-0)

Druga połowa w wykonaniu naszych juniorów była jeszcze lepsza od pierwszych 45 minut. Zaraz po gwizdku juniorzy rzucili się na rywala i od razu było widać tego efekt. Defensywa gości która nie potrafiła sobie poradzić z pressingiem Pcimianki zaczęła popełniać błędy ale pech który prześladował dzisiaj naszych juniorów  nie pozwalał na zdobycie bramki. Pcimianka która kończyła mecz w dziesiątkę miała jeszcze 3 "stuprocentowe" sytuacje na zdobycie bramki jednak nie udało się ich wykorzystać. Podsumowując, Pcimianka była dzisiaj lepszym zespołem, każdy z naszych  zawodników  zagrał dzisiaj swoje najlepsze spotkanie ale nie zawsze daje to 3 punkty.

autor: ~xe2000 2012-09-16 00:48:54

avatar To co dziś zrobił Burrzu to szacun dla niego !

autor: ~anonim 2012-09-16 09:24:19

avatar Cała drużyna zagrała swój najlepszy mecz, oby tak dalej.

autor: ~ORZEŁ NOWA WIEŚ 2012-09-16 11:17:28

avatar WITAM. JEST SZANSA ABYŚCIE PODALI WYNIKI TRAMPKARZY WASZEJ DRUŻYNY,EWENTUALNIE JESZCZE INNE JAK ZNACIE? Z GÓRY DZIĘKI.

autor: ~Pcimianka 2012-09-16 11:28:04

avatar Jestem juniorem i chodze zasem na mecz trampkarzy
Andrusy lipnik - Pcimianka 1:14
Pcimianka - Skalnik 11:0
Orzel nowa wies - Pcimianka 2:2

autor: ~anonim 2012-09-16 12:50:06

avatar Burdziński do seniorów. Jest lepszy od Buksiaka i Nowickiego ! W każdym meczu broni przynajmniej 2 setki a nie tak jak Nowicki czy Buksiak że więcej puszczają bramek niż mają strzałów.

autor: ~anonim 2012-09-16 12:58:00

avatar spierdalaj

autor: ~anonim 2012-09-16 15:09:54

avatar tak, może jeszcze za Kipka? w ogóle może do reprezentacji go powołajmy?

autor: ~Burrzu 2012-09-17 16:16:32

avatar No a jak ;)