Porażka z Orłem

• autor: juniorKSP, 2012-09-01 20:06

Juniorzy Pcimianki przegrali z Orłem Myślenice 2-0(1-0)

Szczegóły spotkania

Pierwsze 45 minut w wykonaniu juniorów Pcimianki zdecydowanie różniło się od tego co zobaczyliśmy w ich ostatnim meczu. Pcimianka utrzymywała się przy piłce, grała nią miała parę swoich okazji na zdobycie bramki ale to gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 30 minucie meczu gdy zawodnik Orła wykorzystał błąd naszego bocznego obrońcy, mocnym strzałem obok słupka pokonał dobrze dziś broniącego T.Burdzińskiego(1-0) Do przerwy to juniorzy Pcimianki dominowali na boisku ale nie udało się im zdobyć wyrównującej bramki.(1-0).

Druga połowa w wykonaniu naszych juniorów, w ogóle nie przypominała tego co w pierwszych 45 minutach.  To gospodarze zaczęli grać piłką, co doprowadziło do tego że Pcimianka nie za często gościła pod bramką rywala.
Juniorzy, którzy zostali zmuszeni cofnąć się  do defensywy zaczęli popełniać błędy, które z biegiem czasu przekształciły się w kolejna bramkę dla gospodarzy. Po mocnym wyrzucie z autu na linii  5 metra, żaden z naszych obrońców nie był w stanie wyskoczyć do piłki, K.Buksiak który zmienił T.Burdzińskiego nie wypiąstkował jej  a ta trafiła do rywala któremu nie pozostało nic innego jak podwyższenie wyniku na 2-0. Po straci drugiej bramki Pcimianka skutecznie broniła się na swojej połowie aż do zakończenia spotkania.