Dwie różne połowy seniorów.

• autor: Pcimianka, 2012-08-02 23:00

Seniorzy Pcimianki po raz kolejny wysoko przegrali. Tym razem ulegli u siebie IV ligowemu Borkowi Kraków aż 0-5 (0-1)...

Pierwsza połowa całkiem dobra w naszym wykonaniu. Toczyliśmy wyrównaną walkę z wyżej notowanym rywalem. Pcimianka w pierwszej połowie miała 4 świetne sytuację. Dwukrotnie Sebastian Sekuła oraz po razie Krystian Rapacz i Piotr Muniak powinni strzelić bramkę. Jednak fantastycznie w bramce spisywał się bramkarz Borku. Goście z Krakowa przez całą połowę nie mieli żadnej klarownej sytuacji aż do 45 minuty. Wtedy to błąd przy wyprowadzaniu piłki popełnił Czepiel, napastnik przejął piłkę i pewnie umieścił ją w bramce. Niestety bramka stracona w prosty sposób.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza skończyła. Prosta strata tym razem środkowego pomocnika Pcimianki przed własnym polem karnym, którą doskonale wykorzystał atakujący Borku. W drugiej połowie na boisku w barwach Pcimianki pojawiło się wielu rezerwowych i widać było, że gra uległa pogorszeniu. Z minuty na minutę goście uzyskiwali coraz większa przewagę. I niestety skończyło się wynikiem 0-5.

Był to prawdopodobnie ostatni sparing przed ligą. Mecze kontrolne nie wypadły w wykonaniu Pcimianki najlepiej ale miejmy nadzieję, że w lidze gdzie będzie już najmocniejszy skład, Pcimiance będzie się wiodło już dużo lepiej. Dziś pomimo fatalnego wyniku Pcimianka pokazała wiele dobrego, szczególnie w pierwszej połowie.

Pcimianka wystąpiła w składzie: testowany: Pawlik, Czepiel, Bajak, Panuś; Dziadkowiec, Marszalik, Sekuła; Kuboń, Muniak, Rapacz oraz Kipek, Buksiak, Moskal, Rojek, Chmiel, Burtan, M.Pandyra, K.Pandyra, Gacek.