Pcimianka -Lks Mogilany

Cyrhla rozgromiona.

• autor: Pcimianka, 2012-07-14 19:07

Seniorzy Pcimianki w pierwszym sparingu tego lata rozgromili Cyrhlę Krzczonów 8-3. Wynik powinien być znacznie wyższy bo świetnych sytuacji nasza drużyna miała jeszcze sporo...

Już po dwóch minutach powinno być 2-0 dla Pcimianki. Najpierw Rojek uderzył w słupek a następnej stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał Marszalik trafiając prosto w bramkarza. Zawodnicy Pcimianki zamiast prowadzić 2-0 po pięciu minutach przegrywali 0-2. Gapiostwo i proste błędy w obronie spowodowały, że lewoskrzydłowy Cyrhli strzelił dwie bramki. Jednak to tyle co gracze z Krzczonowa pokazali w tym meczu. Od tej pory zdecydowaną przewagę miała Pcimianka a z każdą minutą przewaga jeszcze rosła. Dość szybko Burtan zdobył dwie bramki i był remis 2-2. Przed przerwą do bramki trafili jeszcze Marszalik oraz Sekuła i Pcimianka prowadziła 4-2.

Druga połowa od początku do końca przebiegała pod wyraźne dyktando Pcimianki. Co kilka minut Pcimianka strzelała bramkę i powinna ich strzelić minimum drugie tyle. Sam Burtan w tym meczu powinien strzelić 5 bramek, strzelił tylko dwie ale przez cały mecz grał dobrze. W drugiej części gry bramki zdobyli m. in. Sekuła i Rapacz, którzy chcą wrócić do Pcimianki. Bramki zdobywali także Rojek i gracz testowany. Pod sam koniec meczu ładną bramkę zdobył dla Cyrhli Włodarczyk.

Pcimianka: Kipek: K.Pandyra, Czepiel, Bajak, Chmiel: Marszalik, Rojek, Sekuła: P.Muniak, Kuboń, Burtan oraz Rapacz, K.Dziadkowiec, Służalec i testowany.