Aktualności

Dwie różne połowy.

• autor: Pcimianka, 2010-02-10 21:46

Dzisiaj na sztucznym boisku Hutnika nasza drużyna rozegrała drugi sparing tej zimy...

Tym razem Pcimianka zmierzyła się z juniorami starszymi Hutnika Kraków, którym uległa 6-2 (0-1). Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu Pcimianki. Mecz toczył się w szybkim tempie. I Pcimianka zasłużenie wygrywała 1-0. Po ładnym podaniu Michała Gancarczyka piłkę do bramki skierował Piotr Muniak.

W przerwie meczu trener Pcimianki zmienił czterech podstawowych zawodników i obraz gry znacznie uległ zmianie. Już po pięciu minutach Hutnik strzelił dwie bramki. Pcimianka jednak szybko odpowiedziała. Piękną, prostopadła piłkę do Ryszarda Kanii zagrał ze środka boiska Adam Chmiel. Kania ładnie wstrzelił piłke pod bramkę i z najbliższej odległości Damian Salawa wepchnął piłke do siatki i było 2-2. Gra była wyrównana do 75 minuty. Od tego momentu Pcimianka popełniła kilka błędów w defensywie i straciła jeszcze 4 bramki i mecz zakończył się wynikiem 6-2 dla Hutnika.

Z całkiem dobrej strony zaprezentowali się testowani przez Pcimiankę gracze; Marcin Wróbel i Ryszard Kania. Dobre spotkanie zagrał również bramkarz Krzysztof Muniak. Następny sparing w niedziele o 11:00 z Jordanem Zakliczyn w Myślenicach.