2011/2012

Mecz z Rabą odwołany!

• autor: Pcimianka, 2009-11-11 13:45
Zaplanowany na dziś na godzinę 13:00 mecz pomiędzy Pcimianką Pcim a Rabą Dobczyce został odwołany z powodu złego stanu boiska. Od trzech dni i nocy nie przerwanie padał deszcz. Do tego godzinę przed meczem zaczęło bardzo mocno padać. Zawodnicy obu drużyn mimo wszystko wyszli na rozgrzewkę. Jednak sędzia główny tych zawodów uznał, że boisko nie nadaje się do gry i odwołał mecz. Narazie nie wiadomo kiedy zostanie rozegrane to spotkanie. Niewiadomo też czy to będzie jeszcze jesienią, czy dopiero na wiosnę!

autor: ~SzydercaPL 2009-11-11 15:20:59

avatar Pieknie to ktos opisal bo boisko raz ze bylo w bardzo dobrym stanie - jedna polowa w idealnym natomiast na drugiej od strony klubu byly male kaluze a murawa nieco podmoknieta ale jak ma ich nie byc skoro sikawka OSP nie siega dalej... Gospodarze wiedzieli przed meczem ze mecz bedzie odwolany bo nie zalatwialiby takiej obsady sedziow no i bez sensu bylo sie rozgrzewac wiec gospodarze czekali spokojnie w szatni na decyzje... Lepiej zalatwcie sobie ta obsade sedziowska bo inna was od wysokiem porazki nie uchroni.

autor: RabaDobczyce 2009-11-12 12:26:32

Profil RabaDobczyce w Futbolowo Prawda jest taka Pcimianka miała 11 zawodników boisko nadawało się do gry ale znajomości prezesa z Pcimia ze związkiem sprawiły że na mecz przyjechali sedziowie z Myslenic i odwolali mecz!!!! Pcimianka byla mocno oslabiona i poprosdtu nie chciala grac z Raba!!!

autor: sarenkamoja6 2009-11-12 13:37:46

Profil sarenkamoja6 w Futbolowo I tak się nie utrzymacie szkoda. Czy będziecie kombinować czy nie A klasa znów wasza!!!!!!!!!!

autor: elizabet 2009-11-12 17:01:54

Profil elizabet w Futbolowo Skoro tacy wszyscy mądrzy jesteście to dlaczego Pcimianka miała jeszcze 3 zawodników na rezerwie..? brakowało tylko 3 z podstawowego składu. Żaden prezes nic nie załatwiał z sędziami...poprostu jak graja dwie drużyny z Podokręgu Myślenice to wysyłają sędziów z Myślenic. Taka sama sytuacja była jak Pcimianka grała z Krakusem w Swoszowicach i nikt jakoś nie płakał. Szukacie winy w całym!!! Już nie macie na kogo wine zwalać. Przecież jesteście tacy pewni siebie, że i tak z Pcimianka wygracie, a co jeszcze ze i tak spadnie do A klasa...to w czym problem?? spadniemy to trudno, życie. Każdy może spaść! Szkoda, że Raba nie pamięta jak awansowała do okręgówki!! "KOLEDZY"..pozdro.

autor: el_toro20 2009-11-13 10:40:01

Profil el_toro20 w Futbolowo nie zgodzę sie z tym ze jak grają dwie drużyny z podokregu Myślenice to wysyłają sędziów z M-ce.Jak Raba grała z Jordanem (u siebie to byli sędziowie z WIELICZKI) także  nie zawsze jest tak.A co do meczu-a właściwie jego odwołania -no cóż szkoda.Ale jak to mówią CO SIE ODWLECZE TO  ........... :D Pozdro Koledzy :)

autor: RabaDobczyce 2009-11-13 12:29:28

Profil RabaDobczyce w Futbolowo do arenkamoja6 : to po co laliscie woda boisko jak mielisice sklad ?

autor: Smerf14 2009-11-20 22:41:41

Profil Smerf14 w Futbolowo Juniorzy grali dwa dni wcześniej na boisku i sami widzieliście co się stało z jedną połową, szkoda psuć murawy;) ogólnie nie musicie już płakać bo wcale nie macie daleko żeby przyjechać drugi raz i rozegrać mecz. A co do składu to chyba będziecie mieli większą satysfakcję jeśli wygracie z najmocniejszym składem niż z osłabionym. Bo przecież macie Nas rozjechać(jak to ktoś z Raby napisał kiedyś*) a jak na razie to wnioskuje że chyba trochę za przeproszeniem "sracie w gacie". Pozdrawiam Kolegów!!!