Drużyny Pcimianki

Juniorzy wygrywają z liderem!

• autor: Pcimianka2, 2009-10-25 21:06
Nasi juniorzy wygrali dzisiaj wyjazdowy mecz z Beskidem Tokarnia 2:1 (0:0)...
Mecz ogólnie był wyrównanym widowiskiem. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji do strzelenia bramki. W mecz lepiej weszła Pcimianka która nie wykorzystała kilku sytuacji pod bramką przeciwnika. Warta odnotowania jest sytuacja z końcówki pierwszej połowy kiedy to piłka po strzale naszego zawodnika odbiła się przed bramkarzem i uderzyła w poprzeczkę. Beskid w tej połowie nie stworzył sobie wielu sytuacji do strzelenia bramki. Kilka razy strzelali z dystansu oraz warto wspomnieć o ładnym strzale napastnika Beskidu który o mało nie dał prowadzenia gospodarzom. Druga połowa to również wyrównany mecz. Sporo walki w środku, mała ilość klarownych sytuacji. Dopiero około 60min po wrzutce w pole karne Beskidu nasz napastnik skierował piłkę do bramki z najbliższej odległości. Później Beskid próbował atakować jednak ich ataki były rozbijane w okolicach naszej „szesnastki”. W około 70 minucie goście strzelili bramkę na 2:0. Ładną indywidualną akcją popisał się Grzesiek Kuboń i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie skierował piłkę do bramki przeciwnika. Niestety gra naszych juniorów siadła po bramce na 2:0. Cofnęli się i Beskid wykorzystał jedną z nielicznych sytuacji podbramkowych po indywidualnej akcji napastnika z Tokarni w około 80min. Od tej pory Pcimianka całymi siłami broniła wyniku. W końcówce mogło dojść do wyrównania jednak fantastyczną interwencją popisał się Darek Świętek.