Drużyny Pcimianki

Niespodziewana porażka z Zielonką.

• autor: Pcimianka, 2009-05-27 14:15

W ostatniej kolejce zespół Pcimianki Pcim niespodziewanie uległ na własnym stadionie niżej notowanej Zielonce Wrząsowice 0-2...

W pierwszej połowie Pcimianka posiadała przewagę, ale nic groźnego z tego nie wynikało. Zespół z Pcimia dość długo utrzymywał się przy piłce, ale nie mógł strzelić gola dobrze broniącej się Zielonce. Trzaba również wspomnieć o kilku ładnych kontrach, które przeprowadzia Zielonka. Druga połowa była mniej więcej podobna do pierwszej. Jedyną różnicą było to, że Zielonka wykorzystała dwie kontry. Obydwie bramki dla ekipy z Wrząsowic strzelił Kornio. Najpierw wykorzystał dobre dośrodkowanie i strzałem z główki zaskoczył Kowalczyka. A w 80 minucie wykorzystał sytuacji sam na sam.

Szkoda tej porażki, bo pomimo tego, że Zielonka Wrząsowice zagrała bardzo dobre spotkanie to Pcimiankę było stać na zwycięstwo. Gdyby Pcimianka wygrała ten mecz to miała by już 8 pkt przewagi nad drugim w tabeli Sępem, a tak to ma tylko 5pkt. W najbliższy piątek czeka nas trudne spotkanie wyjazdowe do Rzeszotar. Oby tylko zwycięskie!