Karpaty Pcimianka

Pierwszy zwycięstwo w sparingu.

• autor: Pcimianka, 2012-02-19 16:56

Pcimianka w trzecim sparingu tej zimy odniosła pierwsze zwycięstwo pokonując Jordan Jordanów 3-2(0-0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: G.Kuboń, P.Konik, Burtan.

Pierwsza połowa to przewaga Pcimianki, która utrzymywała się dłużej przy piłce i miała więcej akcji. Najlepszej nie wykorzystał Rapacz, który z 15 metrów strzelił wprost w bramkarza. Jordan w tej części gry nie oddał żadnego groźnego strzału w kierunku naszej bramki.

Druga połowa rozpoczęła się dużo lepiej dla Jordanowa. Najpierw dość przypadkowego ale zarazem całkiem ładnego gola strzelił napastnik Jordana lobując testowanego bramkarza. Chwilę później Jordan zdobył gola po mocnym uderzeniu z rzutu wolnego z prawie 30 metrów.

Od 60 minuty to Pcimianka zaczęła dominować i z minuty na minutę osiągała coraz większą przewagę. W 60 minucie w słupek trafił P.Konik a skuteczną dobitką popisał się Grzesiek Kuboń. W 70 minucie po ładnej akcji bramkę dla Pcimianki strzelił Przemek Konik. Zwycięską bramkę dla Pcimianki zdobył powracający do treningów w Pcimiance Jakub Burtan.

W grze Pcimianki widać jeszcze wiele braków ale gra momentami wygląda już lepiej. Dziś brakowało w składzie Rojka, Panusia, Ł.Konika, M.Pandyry, Skalskiego. Gdyby byli Ci zawodnicy dzisiejsza gra wyglądała by pewnie dużo lepiej.

Pcimianka: Kipek (testowany 30', K.Muniak 60'): Czepiel, Moskal, K.Pandyra, testowany I; G.Kuboń (Burtan 60'), Marszalik, testowany II, P.Konik: Rapacz, P.Muniak.