Ładowanie...

Aktualności

Zwycięstwo w ostatnich minutach !!!

• autor: Pcimianka, 2009-05-01 23:20
Pcimianka Pcim odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonała Cyrhle Krzczonów 2-1 (1-1)....
Od początku meczu to Pcimianka była stroną dominująca na boisku. Goście ze Krzczonowa przyjechali do Pcimia powalczyć o choćby jeden punkt i od pierwszego gwizdka sędziego myśleli głównie o obronie. Przez pierwsze 15 minut Pcimianka miała optyczną przewage, jednak nie potrafiła sobie stworzyć żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia gola. W 16 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłke bardzo ładnie zgrał głową Mirek Dziadkowiec, a Marek Marszalik z pierwszej piłki uderzył przy słupku nie dając szans bramkarzowi. Pcimianka po tym golu nie przestawała atakować. Jednak nie wykorzystała kilku dobrych okazji do strzelenia kolejnej bramki. W 35 minucie dość nie oczekiwanie Cyrhla strzeliła wyrównującą bramkę. Napastnik Cyrhli otrzymał doskonałe podanie z głębi pola i nie dał żadnych szans Muniakowi strzelając po długim rogu. Druga połowa to jeszcze większa dominacja Pcimianki. Zawodnicy z Pcimia za wszelką ceną chcą strzelić gola, jednak im się to wciąż nie udaje. Doskonałe sytuacje mieli między innymi wprowadzenie po przerwie Grzegorz Marszalik i Roman Olszanicki jednak ich nie wykorzystali. Trzeba także podkreślić świetną grę bramkarza Cyrhli, który kilkakrotnie ratował swoją drużyne przed utratą bramki. Mijały kolejne minuty, a Pcimianka nie potrafiła strzelić bramki. Przez ostatnie 20 minut przewaga Pcimianki była miażdżąca. Zawodnicy Cyrhli praktycznie nie wychodzili już ze swojej połowy. Jednak wciąż utrzymywał się wynik remisowy. Gdy w 85 min wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 1-1 wtedy zawodnik Cyrhli zagrał ręką we własnym polu karnym. Sędzia nie miał wątpliwości i jak najbardziej zasłużenie wskazał na jedynasty metr. Do piłki podszedł Marek Juszczak i w swoim stylu strzelił mocno przy słupku. Wprawdzie bramkarz Cyrhli go wyczuł, ale strzał był na tyle mocny, że piłka po rękach wpadła do bramki. Wtedy wśród kibiców Pcimianki zapanowała wielka radość, a kibice z Krzczonowa zaczeli rzucać na boisko puszkami z piwem. Na szczęście w pobliżu były służby porządkowe i szybko uspokolili zdenerwowanych kibiców Cyrhli, którzy jeszcze długo nie mogli pogodzić się z tą porażką. Chwile później sędzia zakończył to spotkanie.

• Komentarzy [13]
  • czytano: [703]

autor: ~szybki 2009-05-02 13:48:36

avatar wiecej szczescia niz umiejetnosci...z taka gra to lepiej sie nie ,,osmieszac,,w okregowce!tylko grac w ,,a,,klasie..poł druzyny do wymiany...ale widze ze wszyscy graja dla pcimia i zanosi sie ze pewnie bedzie nieoczekiwany ,,awans,,

autor: messi15 2009-05-02 15:03:23

Profil messi15 w Futbolowo Gra jest słaba ale punkty się liczą.:D.Myśle ze jak będzie awans to napewna będą jakies wzmocnienia a styl gry sie zmieni.A ta okręgówka to nie ma nie wiadomo jakiego poziomu takze nie przesadzaj szybki!Raba awansowala i popatrz gdzie jest w tabeli.Jeszcze nie jest wszystko przesadzone.Decydowac beda mecze nie tylko zespolow z czuba tabeli ale tez z dolnych czesci.

autor: ~anonim 2009-05-02 16:25:21

avatar no zobaczymy narazie wszystko układa sie lepiej niz kto kolwiek myslał bo chyba nikt nie spodziewał sie ze sep i krakus potraca tyle punktow juz na starcie...!!!

autor: ~anonim 2009-05-02 16:31:50

avatar

Myśle, że messi15 ma racje. Nie gra się liczy tylko punkty. Ile meczów było w poprzednich sezonach gdzie Pcimianka grała pięknie ale korzystnych wyników nie było. Może gra nie jest doskonała ale z meczu na mecz będzie lepiej. Zawsze jest tak, że drużyny po przerwie zimowej grają nie najlepiej ale później z meczu na mecz jest coraz lepiej. Co do umiejętności to Pcimianka nie gra w lidze mistrzów tylko w a klasie. Jakie nieraz popełniają błedy najlepsi piłkarze na świecie, którzy mają ok 10 treningów tygodniowo, a nie dwa lub trzy tak jak Pcimianka. Nie można oczekiwać na tym poziomie jakies niesamowitej gry.

Jaki nieoczekiwany awans??? Wszyscy czekają na ten awans już od kilku lat i miejmy nadzieje, ze wreszcie nam się uda awansować. Okręgówka to nie jest o wiele wyższy poziom do a klasy. Graliśmy sparing np z Wieczystą, która jest chyba 5 w okręgówce i byliśmy od niej lepsi. Zakliczyn, który nic nie grał w a klasie teraz jest liderem i ma duże szanse na awans. Raba też jest w czołówce. Więc myśle, że Pcimianka dała by sobie rady o jedną klase wyżej. Mam nadzieje, że już od nowego sezonu będziemy grać w upragnionej szóstej lidze!!!

autor: ~Arni3 2009-05-02 22:24:44

avatar nie okłamujmy sie karnego nie było no ale trudno taka jest gra

autor: ~anonim 2009-05-03 09:47:21

avatar

'Arni3" o czym ty mówisz??? Jak karnego nie było??? Po meczu kibice i piłkarze ze Krzczonowa nawet mówili, ze karny był. Np Mateusz Bryl mówił że 'szkoda bo walczyliśmy cały mecz ale nie można mieć pretensji do sędziego bo karny był.' Bramkarz też tak mówił. Ręka była i wszyscy ją widzieli!!!!

autor: ~szybki 2009-05-03 22:52:27

avatar tak jak przewidywałem ,,szmacianka,, bo to nie jest pcimianka polegnie w OCHOJNIE...i co teraz wkoncu przejzyjcie na oczy i zacznijcie cos wkoncu zmieniac bo długo tak nie pociagniecie...

autor: ~anonim 2009-05-04 15:12:52

avatar szybki.., ty chyba jestes z krzczonowa i zazdroscisz ze my walczymy o awans a wy o utrzymanie..

autor: ~anonim 2009-05-04 18:10:24

avatar nie jestem z chrzanowa..i niemam wam czego zazdroscic bo i tak nie wejdziecie..nie z tym skladem-posadzcie wkoncu tego pasia na lawie bo nawet do pustej bramki nie moze trafic ha ha..i dajcie szanse gulitowi!!!jest zdecydowanie lepszy niech tylko podszkoli technike-

autor: ~ibt 2009-05-04 18:34:45

avatar Witam. Wg mnie problemem jest to iż są zawodnicy którzy niezależnie od tego jak będą słabo grali i tak mają "dożywocie" w pierwszym składzie. Ludzi Ci nie przykładają się do gry bo i po co skoro i tak wiedzą, że będą grali. Trzeba coś zmienić bo z tą grą na prawdę będzie bardzo ciężko. Trener Mountain powinien się mocno zastanowić nad tym co robi

autor: ~anonim 2009-05-04 20:53:17

avatar no własnie..paru ,,kopaczy,,gra za ,,znajomosci,,z trenerkiem!-np.taki pas-jest cieki jak polsilwer,ale gra bo trener to jego  kolega........wiem ze niema w klubie z tego powodu dobrej atmosfery bo jak moze byc!!!niema wogule rywalizacji awiec taki pas wie ze i tak zawsze zagra bo kolega trener go wystawi...........szkoda gadac.

autor: messi15 2009-05-04 21:39:19

Profil messi15 w Futbolowo Jedyna rada dla pcimianki to trzeba sie spiac na Rudnik mimo tego ze jest jak jest.Trzeba walczyc do konca na calego tylko wtedy bedzie upragniony awans.APELUJE DO PREZESA I CZLONKOW ZARZADU KUPCIE NOWE STROJE Z BARWAMI I HERBEM PCIMIANKI.JAK NARAZIE TO W "C" i "B" KLASIE SA LEPSZE.ORGANIZACJA KLUBU JEST NA MARNYM POZIOMIE!!!Co do skladu to na ten czas nie mamy mocniejszego takze nie ma co krytykowac trenera.Ja upatruje wine w zarzadzie ktorzy maja za przeproszeniem  wszystko w DUPIE!!!.Zeby nie sprowadzic nikogo a walczy sie o awans, to jest kpina!!!

autor: ~zorientowany 2009-05-04 23:59:34

avatar Messi15 co do strojów drużyny masz trochę racji.Stroję są marne nie nawiązują do barw klubowych.Zarząd podjął decyzję o zakupie nowych ,ale dopiero od nowego sezonu.Co do organizacji klubu to może nie jest najlepsza ale nigdy lepiej nie było bo praca społeczna rzadko bywa dobra. Nie ma wielu chętnych do tej pracy.Jeśli miałbyś ochotę Ty lub wiesz kto by chciał pomóc to serdecznie zapraszamy. Twierdisz że zarząd ma wszysko w dupie bo nie sprowadził nikogo do klubu? Z tym sprowadzaniem to nie jest prosta sprawa. Większość drużyn w okolicy gra w A-klasie i dlaczego ktoś miałby z Myślenic ,Krzyszkowic , Trzemeśni dojeżdżać do Pcimia?W imię czego? Dla kasy ?Jaka ta kasa musiała by być ,by kogoś przekonać.? Rozmawialiśmy z kilkoma wyróżniającymi się zawdnikami A-klasowych drużyn i co? NiC.BO dla dorosłego chłopa 300 zł.miesięcznie za 3treningi tygodniowo 4 mecze miesięcznie to prawie koszty dojazdu z tym związane. Sytuacja może ulec zmianie tylko po awansie (jeśli będzie) bo prócz kasy jest szansa dla tych zawdników grać w wyższej lidze ,gdzie w swoich klubach mogą tego nigdy nie doczekać.To może być większym magnesem niż marna kasa. Oprócz Pcimianki  do awansu aspiruja Krakus ,który także się nie wzmocnił oraz Sęp do którego przybyli młody Kania ze Skalnika i Stryszowski z Rzeszotar ale odszedł Kasprzycki do Skalnika. Także z tymi wzocnieniami chyba wszyscy mają ten sam problem. To tyle. Na każdy problem postaram się odpowiedzieć. Zapraszam do współpracy. Prawda ta od środka jest prawie zawsze inna niż ta ogólna. Jak to mówią  diabeł tkwi w szczegółach.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.