Orliki: Eliminacje Pucharu PPN Myślenice (Stróża)

Nieznaczna porażka z Rokitą.

• autor: Pcimianka, 2012-02-12 18:54

Drużyna Pcimianki przegrała sparing z Rokitą Kornatka 1-2 (0-1)...

Mecz bardzo wyrównany i stojący na przeciętnym poziomie. Obu drużynom napewno nie pomagał siarczysty mróz. Rokita objęła prowadzenie w 3 minucie. Później obie drużyny miały niewiele sytuacji. Najlepszą w 25 minucie po ładnym podaniu P.Muniaka zmarnował Rapacz strzelając z kilku metrów w bramkarza. Rokita miała w pierwszej połowie jeszcze jedną sytuację ale bardzo ładnie obronił K.Muniak. W 60 minucie Rokita podwyższyła na 2-0 po ładnej akcji zespołowej. Pcimianka odpowiedziała w 80 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego Andrzeja Moskala.

W Pcimiance zaprezentowało się dziś kilku testowanych zawodników. Z jednym Pcimianka jest już dogadana i na 99 % będzie on występował w Pcimiance. Jest nim prawy obrońca Arkadiusz Czepiel, który ostatnio grał w Sępie Droginia. O nazwiskach pozostałych narazie nie piszemy, gdyż niewiadomo czy będą u nas grać.

Pcimianka: K.Muniak; Czepiel, Moskal, K.Pandyra, testowany; Kuboń, Rojek, testowany, testowany; P.Muniak, Rapacz oraz Marszalik, P.Konik, Ł.Konik, Skalski i M.Pandyra.

Dziś nie było Kipka i Panusia, gdyż są na obozach.