Ładowanie...

Aktualności

Klęska w Krzyszkowicach!!!

• autor: Pcimianka, 2009-04-05 20:44
W pierwszym pojedynku  rundy rewanżowej  K.S. Pcimianka doznał  wysokiej  porażki (3:1) z  Hejnałem Krzyszkowice....
Mecz  rozpoczęliśmy  bardzo  nerwowo. Już  w  pierwszych minutach mogliśmy stracić bramkę. W  tym okresie gry  popełniamy  mnóstwo błędów  w obronie. Boisko bardzo ciężkie a nasi piłkarze grają tak jakby  przeprowadzali trening na hali. Grają krótkimi piłkami, wymieniają wiele podań między sobą i co najgorsze przez środek boiska gdzie piłka zatrzymuje sie w bagnistym terenie. Brak długich podań, przekątnych -uskrzydlających  nie  wróżyło dobrze. Pierwszą  bramkę tracimy po nieporozumieniu bramkarza i lewego obrońcy ,którzy chcieli wybijać rzut wolny (spalony), ale okazuje się, że nie było gwizdka sędziego. Ułożoną piłkę zabiera przez nikogo nie pilnowany zawodnik  Hejnału i pakuje ją do bramki. Bramka kuriozum, ale prawidłowo zdobyta. Do przerwy obraz gry nie ulega wiekszej zmianie. Należy powiedzieć, że w sytuacjach tz.100% do przerwy remis. dwukrotnie Pcimianka i dwukrotnie Hejnał marnują swoje szanse. Druga połowa rozpoczyna się od śmielszych ataków Pcimianki. Raz po raz  wędrujemy pod  pole karne  Hejnału ,ale nic z tego nie  wynika. Wynikło tylko tyle, że tracimy kolejne 2 bramki po stracie piłki w środkowej strefie boiska i zastraszjących błędach naszej defensywy. Wydawało się, że kondycyjnie zdecydowanie lepiej poradzimy sobie z przeciwnikiem na ciężkim, grząskim boisku, ale i  w tej materii  Hejnał nie był gorszy. Honorowego gola zdobywamy na 10 minut przed końcem spotkania po solowej akcji Piotrka Muniaka i ładnym uderzeniu tuż zza linii pola karnego. Należy powiedzieć, że był to jeden z 3 strzałów oddanych celnie na bramkę Hejnału Krzyszkowice. Jeśli oddajemy 3 celne strzały w całym meczu a tracimy 3 bramki po własnych błedach to nawet  jeśli każdy z naszych zawodników wykreci po 100 kółek i tyle samo zwodów to meczu nie wygramy nie tylko z Hejnałem, ale z najsłabsza drużyną.  Mecz bardzo słaby z naszej strony. Miejmy nadzieję że był to jednorazowy wypadek przy pracy. Panowie zapominamy o tym meczu. Mamy jeszcze 14, w których będzie lepiej. Musi być lepiej!