Pcimianka -Wicher

Bez składu, bez szans.

• autor: Pcimianka, 2011-10-16 18:57

Bardzo mocno osłabiona kadrowo Pcimianka zasłużenie przegrała z Sępem Droginia 0-2 (0-0)...

W dzisiejszym meczu w Pcimiance nie mogło wystąpić wielu kluczowych graczy (m. in Rojek, Sekuła, Ł.Konik, P.Konik, Kipek, Filipek). Do tego z lekkimi urazami musieli grać Rapacz i Panuś. Niestety rezerwowi naszej drużyny (głównie wychowankowie), którzy dziś musieli walczyć z doświadczoną ekipą Sępa Droginia pokazali, że jeszcze wiele się muszą nauczyć. Pierwsza połowa w miarę wyrównana, choć to Sęp miał dwie świetne okazje. Dobrze jednak bronił K.Muniak. Druga połowa  to lekka przewaga Sępa, którą udokumentowali dwoma bramkami. Najpierw po rzucie rożnym piłkę głową do bramki skierował najniższy na boisku A. Kania. W 85 minucie ten sam zawodnik tym razem strzałem z powietrza nogą ustalił wynik meczu. W 90 minucie meczu ładną akcję przeprowadzili P.Muniak i Marszalik jednak ten drugi z kilku metrów nie trafił w bramkę.