IV liga » gr.I |
Mecze sparingowe |
Dziś ustalone zostały terminarze rundy jesiennej obu grup krakowskiej klasy okręgowej. Pierwsze kolejki zostaną rozegrane 13/14 sierpnia 2011 r.
Terminarz rozgrywek: KRAKÓW KLASA OKRĘGOWA GR. II sezon 2011/2012
Kolejka: 1 w dniach 13/14-08-2011
1 | Czarni Staniątki | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
2 | Orzeł Myślenice | - Wróblowianka Kraków | 2011-08-13 | 17:30 | ||
3 | Piast Wołowice | - Wiślanie Jaśkowice | 2011-08-14 | 17:00 | ||
4 | Sęp Droginia | - Tramwaj Kraków | 2011-08-14 | 17:30 | ||
5 | Wiślanka Grabie | - Śledziejowice Śledziejowice | 2011-08-14 | 17:30 | ||
6 | Gościbia Sułkowice | - Skawinka Skawina | 2011-08-13 | 16:00 | ||
7 | Hejnał Krzyszkowice | - Raba Dobczyce | 2011-08-15 | 11:00 | ||
8 | Jordan Zakliczyn | - Pogoń Skotniki | 2011-08-14 | 17:00 | ||
9 | Nadwiślanka Nowe Brzesko | - Pcimianka Pcim | 2011-08-13 | 17:00 |
Kolejka: 2 w dniach 20/21-08-2011
10 | Pcimianka Pcim | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
11 | Pogoń Skotniki | - Nadwiślanka Nowe Brzesko | 2011-08-20 | 16:00 | ||
12 | Raba Dobczyce | - Jordan Zakliczyn | 2011-08-20 | 17:00 | ||
13 | Skawinka Skawina | - Hejnał Krzyszkowice | 2011-08-20 | 17:00 | ||
14 | Śledziejowice Śledziejowice | - Gościbia Sułkowice | 2011-08-21 | 17:00 | ||
15 | Tramwaj Kraków | - Wiślanka Grabie | 2011-08-20 | 17:00 | ||
16 | Wiślanie Jaśkowice | - Sęp Droginia | 2011-08-20 | 17:00 | ||
17 | Wróblowianka Kraków | - Piast Wołowice | 2011-08-21 | 11:00 | ||
18 | Czarni Staniątki | - Orzeł Myślenice | 2011-08-20 | 17:00 |
Kolejka: 3 w dniach 24-08-2011
19 | Orzeł Myślenice | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
20 | Piast Wołowice | - Czarni Staniątki | 2011-08-24 | 17:00 | ||
21 | Sęp Droginia | - Wróblowianka Kraków | 2011-08-24 | 17:00 | ||
22 | Wiślanka Grabie | - Wiślanie Jaśkowice | 2011-08-24 | 17:00 | ||
23 | Gościbia Sułkowice | - Tramwaj Kraków | 2011-08-24 | 17:00 | ||
24 | Hejnał Krzyszkowice | - Śledziejowice Śledziejowice | 2011-08-23 | 17:00 | ||
25 | Jordan Zakliczyn | - Skawinka Skawina | 2011-08-24 | 17:00 | ||
26 | Nadwiślanka Nowe Brzesko | - Raba Dobczyce | 2011-08-24 | 17:00 | ||
27 | Pogoń Skotniki | - Pcimianka Pcim | 2011-08-24 | 17:00 |
Kolejka: 4 w dniach 27/28-08-2011
28 | Pogoń Skotniki | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
29 | Raba Dobczyce | - Pcimianka Pcim | 2011-08-27 | 17:00 | ||
30 | Skawinka Skawina | - Nadwiślanka Nowe Brzesko | 2011-08-27 | 17:00 | ||
31 | Śledziejowice Śledziejowice | - Jordan Zakliczyn | 2011-08-27 | 17:00 | ||
32 | Tramwaj Kraków | - Hejnał Krzyszkowice | 2011-08-27 | 17:00 | ||
33 | Wiślanie Jaśkowice | - Gościbia Sułkowice | 2011-08-27 | 17:00 | ||
34 | Wróblowianka Kraków | - Wiślanka Grabie | 2011-08-28 | 11:00 | ||
35 | Czarni Staniątki | - Sęp Droginia | 2011-08-27 | 17:00 | ||
36 | Orzeł Myślenice | - Piast Wołowice | 2011-08-27 | 17:00 |
Kolejka: 5 w dniach 03/04-09-2011
37 | Piast Wołowice | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
38 | Sęp Droginia | - Orzeł Myślenice | 2011-09-04 | 16:30 | ||
39 | Wiślanka Grabie | - Czarni Staniątki | 2011-09-03 | 16:30 | ||
40 | Gościbia Sułkowice | - Wróblowianka Kraków | 2011-09-03 | 16:00 | ||
41 | Hejnał Krzyszkowice | - Wiślanie Jaśkowice | 2011-09-04 | 11:00 | ||
42 | Jordan Zakliczyn | - Tramwaj Kraków | 2011-09-04 | 16:00 | ||
43 | Nadwiślanka Nowe Brzesko | - Śledziejowice Śledziejowice | 2011-09-04 | 16:30 | ||
44 | Pcimianka Pcim | - Skawinka Skawina | 2011-09-04 | 16:30 | ||
45 | Pogoń Skotniki | - Raba Dobczyce | 2011-09-03 | 16:00 |
Kolejka: 6 w dniach 07-09-2011
46 | Raba Dobczyce | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
47 | Skawinka Skawina | - Pogoń Skotniki | 2011-09-07 | 16:30 | ||
48 | Śledziejowice Śledziejowice | - Pcimianka Pcim | 2011-09-07 | 16:30 | ||
49 | Tramwaj Kraków | - Nadwiślanka Nowe Brzesko | 2011-09-07 | 16:30 | ||
50 | Wiślanie Jaśkowice | - Jordan Zakliczyn | 2011-09-07 | 16:30 | ||
51 | Wróblowianka Kraków | - Hejnał Krzyszkowice | 2011-09-07 | 16:30 | ||
52 | Czarni Staniątki | - Gościbia Sułkowice | 2011-09-07 | 16:30 | ||
53 | Orzeł Myślenice | - Wiślanka Grabie | 2011-09-07 | 16:30 | ||
54 | Piast Wołowice | - Sęp Droginia | 2011-09-07 | 16:30 |
Kolejka: 7 w dniach 10/11-09-2011
55 | Sęp Droginia | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
56 | Wiślanka Grabie | - Piast Wołowice | 2011-09-10 | 16:00 | ||
57 | Gościbia Sułkowice | - Orzeł Myślenice | 2011-09-10 | 16:00 | ||
58 | Hejnał Krzyszkowice | - Czarni Staniątki | 2011-09-11 | 11:00 | ||
59 | Jordan Zakliczyn | - Wróblowianka Kraków | 2011-09-11 | 16:00 | ||
60 | Nadwiślanka Nowe Brzesko | - Wiślanie Jaśkowice | 2011-09-11 | 16:00 | ||
61 | Pcimianka Pcim | - Tramwaj Kraków | 2011-09-11 | 16:00 | ||
62 | Pogoń Skotniki | - Śledziejowice Śledziejowice | 2011-09-10 | 16:00 | ||
63 | Raba Dobczyce | - Skawinka Skawina | 2011-09-10 | 16:00 |
Kolejka: 8 w dniach 17/18-09-2011
64 | Skawinka Skawina | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
65 | Śledziejowice Śledziejowice | - Raba Dobczyce | 2011-09-17 | 16:00 | ||
66 | Tramwaj Kraków | - Pogoń Skotniki | 2011-09-17 | 16:00 | ||
67 | Wiślanie Jaśkowice | - Pcimianka Pcim | 2011-09-17 | 16:00 | ||
68 | Wróblowianka Kraków | - Nadwiślanka Nowe Brzesko | 2011-09-18 | 11:00 | ||
69 | Czarni Staniątki | - Jordan Zakliczyn | 2011-09-17 | 16:00 | ||
70 | Orzeł Myślenice | - Hejnał Krzyszkowice | 2011-09-18 | 16:00 | ||
71 | Piast Wołowice | - Gościbia Sułkowice | 2011-09-18 | 16:00 | ||
72 | Sęp Droginia | - Wiślanka Grabie | 2011-09-18 | 16:00 |
Kolejka: 9 w dniach 21-09-2011
73 | Wiślanka Grabie | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
74 | Gościbia Sułkowice | - Sęp Droginia | 2011-09-21 | 16:00 | ||
75 | Hejnał Krzyszkowice | - Piast Wołowice | 2011-09-21 | 16:00 | ||
76 | Jordan Zakliczyn | - Orzeł Myślenice | 2011-09-21 | 16:00 | ||
77 | Nadwiślanka Nowe Brzesko | - Czarni Staniątki | 2011-09-21 | 16:00 | ||
78 | Pcimianka Pcim | - Wróblowianka Kraków | 2011-09-21 | 16:00 | ||
79 | Pogoń Skotniki | - Wiślanie Jaśkowice | 2011-09-21 | 16:00 | ||
80 | Raba Dobczyce | - Tramwaj Kraków | 2011-09-21 | 16:00 | ||
81 | Skawinka Skawina | - Śledziejowice Śledziejowice | 2011-09-21 | 16:00 |
Kolejka: 10 w dniach 24/25-09-2011
82 | Śledziejowice Śledziejowice | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
83 | Tramwaj Kraków | - Skawinka Skawina | 2011-09-24 | 15:30 | ||
84 | Wiślanie Jaśkowice | - Raba Dobczyce | 2011-09-24 | 15:30 | ||
85 | Wróblowianka Kraków | - Pogoń Skotniki | 2011-09-25 | 11:00 | ||
86 | Czarni Staniątki | - Pcimianka Pcim | 2011-09-24 | 15:30 | ||
87 | Orzeł Myślenice | - Nadwiślanka Nowe Brzesko | 2011-09-25 | 15:30 | ||
88 | Piast Wołowice | - Jordan Zakliczyn | 2011-09-25 | 15:00 | ||
89 | Sęp Droginia | - Hejnał Krzyszkowice | 2011-09-25 | 15:30 | ||
90 | Wiślanka Grabie | - Gościbia Sułkowice | 2011-09-24 | 15:30 |
Kolejka: 11 w dniach 01/02-10-2011
91 | Gościbia Sułkowice | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
92 | Hejnał Krzyszkowice | - Wiślanka Grabie | 2011-10-02 | 11:00 | ||
93 | Jordan Zakliczyn | - Sęp Droginia | 2011-10-02 | 15:00 | ||
94 | Nadwiślanka Nowe Brzesko | - Piast Wołowice | 2011-10-02 | 11:00 | ||
95 | Pcimianka Pcim | - Orzeł Myślenice | 2011-10-02 | 15:00 | ||
96 | Pogoń Skotniki | - Czarni Staniątki | 2011-10-01 | 15:00 | ||
97 | Raba Dobczyce | - Wróblowianka Kraków | 2011-10-01 | 15:00 | ||
98 | Skawinka Skawina | - Wiślanie Jaśkowice | 2011-10-01 | 15:00 | ||
99 | Śledziejowice Śledziejowice | - Tramwaj Kraków | 2011-10-01 | 15:00 |
Kolejka: 12 w dniach 08/09-10-2011
100 | Tramwaj Kraków | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
101 | Wiślanie Jaśkowice | - Śledziejowice Śledziejowice | 2011-10-08 | 15:00 | ||
102 | Wróblowianka Kraków | - Skawinka Skawina | 2011-10-09 | 11:00 | ||
103 | Czarni Staniątki | - Raba Dobczyce | 2011-10-08 | 15:00 | ||
104 | Orzeł Myślenice | - Pogoń Skotniki | 2011-10-08 | 15:00 | ||
105 | Piast Wołowice | - Pcimianka Pcim | 2011-10-09 | 15:00 | ||
106 | Sęp Droginia | - Nadwiślanka Nowe Brzesko | 2011-10-09 | 15:00 | ||
107 | Wiślanka Grabie | - Jordan Zakliczyn | 2011-10-08 | 15:00 | ||
108 | Gościbia Sułkowice | - Hejnał Krzyszkowice | 2011-10-08 | 15:00 |
Kolejka: 13 w dniach 15/16-10-2011
109 | Hejnał Krzyszkowice | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
110 | Jordan Zakliczyn | - Gościbia Sułkowice | 2011-10-16 | 15:00 | ||
111 | Nadwiślanka Nowe Brzesko | - Wiślanka Grabie | 2011-10-16 | 15:00 | ||
112 | Pcimianka Pcim | - Sęp Droginia | 2011-10-16 | 15:00 | ||
113 | Pogoń Skotniki | - Piast Wołowice | 2011-10-15 | 15:00 | ||
114 | Raba Dobczyce | - Orzeł Myślenice | 2011-10-15 | 15:00 | ||
115 | Skawinka Skawina | - Czarni Staniątki | 2011-10-15 | 15:00 | ||
116 | Śledziejowice Śledziejowice | - Wróblowianka Kraków | 2011-10-15 | 15:00 | ||
117 | Tramwaj Kraków | - Wiślanie Jaśkowice | 2011-10-15 | 15:00 |
Kolejka: 14 w dniach 22//23-10-2011
118 | Wiślanie Jaśkowice | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
119 | Wróblowianka Kraków | - Tramwaj Kraków | 2011-10-23 | 11:00 | ||
120 | Czarni Staniątki | - Śledziejowice Śledziejowice | 2011-10-22 | 15:00 | ||
121 | Orzeł Myślenice | - Skawinka Skawina | 2011-10-23 | 15:00 | ||
122 | Piast Wołowice | - Raba Dobczyce | 2011-10-23 | 15:00 | ||
123 | Sęp Droginia | - Pogoń Skotniki | 2011-10-23 | 15:00 | ||
124 | Wiślanka Grabie | - Pcimianka Pcim | 2011-10-23 | 13:00 | ||
125 | Gościbia Sułkowice | - Nadwiślanka Nowe Brzesko | 2011-10-22 | 15:00 | ||
126 | Hejnał Krzyszkowice | - Jordan Zakliczyn | 2011-10-23 | 11:00 |
Kolejka: 15 w dniach 29/30-10-2011
127 | Jordan Zakliczyn | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
128 | Nadwiślanka Nowe Brzesko | - Hejnał Krzyszkowice | 2011-10-30 | 11:00 | ||
129 | Pcimianka Pcim | - Gościbia Sułkowice | 2011-10-30 | 13:00 | ||
130 | Pogoń Skotniki | - Wiślanka Grabie | 2011-10-29 | 14:00 | ||
131 | Raba Dobczyce | - Sęp Droginia | 2011-10-30 | 13:00 | ||
132 | Skawinka Skawina | - Piast Wołowice | 2011-10-29 | 14:00 | ||
133 | Śledziejowice Śledziejowice | - Orzeł Myślenice | 2011-10-30 | 13:00 | ||
134 | Tramwaj Kraków | - Czarni Staniątki | 2011-10-29 | 14:00 | ||
135 | Wiślanie Jaśkowice | - Wróblowianka Kraków | 2011-10-29 | 14:00 |
Kolejka: 16 w dniach 05/06-11-2011
136 | Wróblowianka Kraków | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
137 | Czarni Staniątki | - Wiślanie Jaśkowice | 2011-11-05 | 13:00 | ||
138 | Orzeł Myślenice | - Tramwaj Kraków | 2011-11-05 | 13:00 | ||
139 | Piast Wołowice | - Śledziejowice Śledziejowice | 2011-11-06 | 13:00 | ||
140 | Sęp Droginia | - Skawinka Skawina | 2011-11-06 | 13:00 | ||
141 | Wiślanka Grabie | - Raba Dobczyce | 2011-11-06 | 13:00 | ||
142 | Gościbia Sułkowice | - Pogoń Skotniki | 2011-11-05 | 13:00 | ||
143 | Hejnał Krzyszkowice | - Pcimianka Pcim | 2011-11-06 | 11:00 | ||
144 | Jordan Zakliczyn | - Nadwiślanka Nowe Brzesko | 2011-11-06 | 13:00 |
Kolejka: 17 w dniach 11-11-2011
145 | Nadwiślanka Nowe Brzesko | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | __-__ | ||
146 | Pcimianka Pcim | - Jordan Zakliczyn | 2011-11-11 | 13:00 | ||
147 | Pogoń Skotniki | - Hejnał Krzyszkowice | 2011-11-12 | 13:00 | ||
148 | Raba Dobczyce | - Gościbia Sułkowice | 2011-11-11 | 13:00 | ||
149 | Skawinka Skawina | - Wiślanka Grabie | 2011-11-12 | 13:00 | ||
150 | Śledziejowice Śledziejowice | - Sęp Droginia | 2011-11-11 | 13:00 | ||
151 | Tramwaj Kraków | - Piast Wołowice | 2011-11-11 | 13:00 | ||
152 | Wiślanie Jaśkowice | - Orzeł Myślenice | 2011-11-11 | 13:00 | ||
153 | Wróblowianka Kraków | - Czarni Staniątki | 2011-11-11 | 11:00 |
Najbliższa kolejka 1 |
KS Pcimianka informuje o możliwości wynajęcia budynku klubowego pod różnego rodzaju imprezy okolicznościowe np; osiemnastki, imprezy urodzinowe/imieninowe, spotkania klasowe, rocznice. Zainteresowanych prosimy o kontakt 513968532 (v-ce prezes) lub mailem kspcimianka@interia.pl .
AUTO SERWIS – PCIM
zaprasza do
CENTRUM OBSŁUGI POJAZDÓW
Pcim nr 1 A
(teren byłego Zakładu Głuchoniemych)
- WARSZTAT SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH
- OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW
- DIAGNOSTYKA :
- elektromechanika
- mechanika / naprawy
- kontrola stanu zawieszenia
- kontrola hamulców
- regulacja zbieżności
- ustawianie świateł
- napełnianie klimatyzacji
- diagnostyka komputerowa
- obsługa ogumienia osobowe-ciężarowe
- SKLEP MOTORYZACYJNY
Pon-Pt. 7:00 – 18:00
Sobota 7:00 – 14:00
PRZYJEDŹ DO NAS!!!
dzisiaj: 326, wczoraj: 557
ogółem: 3 182 757
statystyki szczegółowe