Pcimianka Pcim - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Pcimianka Pcim 1:3 Dalin Myślenice
Unia Oświęcim 1:5 Cracovia II Kraków
Iskra Klecza Dolna 0:3 Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie 1:3 Beskid Andrychów
TS Węgrzce 2:2 Michałowianka Michałowice
Sosnowianka Stanisław Dolny 0:4 Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie 0:4 Hutnik Nowa Huta
Skawinka Skawina 2:1 Proszowianka Proszowice

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Rokita Kornatka -Pcimianka
Ładowanie...

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-06 TS Węgrzce 0:1 Dalin Myślenice zobacz ›
2016-08-06 Sosnowianka Stanisław Dolny 1:3 Beskid Andrychów zobacz ›
2016-08-06 Unia Oświęcim 2:0 Skawinka Skawina zobacz ›
2016-08-06 Iskra Klecza Dolna 1:1 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
2016-08-06 Orzeł Piaski Wielkie 3:0 Michałowianka Michałowice zobacz ›
2016-08-07 Pcimianka Pcim 1:6 Cracovia II Kraków relacja ›
2016-08-07 Wiślanka Grabie 1:1 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2016-08-07 Proszowianka Proszowice 3:2 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
2016-08-13 Jutrzenka Giebułtów 1:2 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
2016-08-13 Hutnik Nowa Huta 4:1 Proszowianka Proszowice zobacz ›
2016-08-13 Beskid Andrychów 2:1 Wiślanka Grabie zobacz ›
2016-08-13 Dalin Myślenice 2:1 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
2016-08-13 Unia Oświęcim 4:1 Pcimianka Pcim relacja ›
2016-08-13 Michałowianka Michałowice 2:2 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
2016-08-13 Skawinka Skawina 0:4 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
2016-08-14 Cracovia II Kraków 7:0 TS Węgrzce zobacz ›
2016-08-20 Iskra Klecza Dolna 2:0 Beskid Andrychów zobacz ›
2016-08-20 Wiślanie Jaśkowice 5:0 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
2016-08-20 Orzeł Piaski Wielkie 0:1 Cracovia II Kraków zobacz ›
2016-08-20 Wiślanka Grabie 0:2 Michałowianka Michałowice zobacz ›
2016-08-21 Pcimianka Pcim 2:2 Skawinka Skawina relacja ›
2016-08-21 Sosnowianka Stanisław Dolny 3:5 Dalin Myślenice zobacz ›
2016-08-21 Proszowianka Proszowice 3:4 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2016-08-21 TS Węgrzce 0:1 Unia Oświęcim zobacz ›
Beskid Andrychów 2:0 Proszowianka Proszowice zobacz ›
Unia Oświęcim 2:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
2016-08-27 Skawinka Skawina 2:6 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
2016-08-27 Jutrzenka Giebułtów 0:1 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
2016-08-27 Michałowianka Michałowice 2:2 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
2016-08-27 Dalin Myślenice 2:2 Wiślanka Grabie zobacz ›
2016-08-28 Pcimianka Pcim 1:3 TS Węgrzce relacja ›
2016-08-28 Cracovia II Kraków 1:0 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
2016-08-31 Proszowianka Proszowice 2:1 Michałowianka Michałowice zobacz ›
2016-09-03 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Pcimianka Pcim relacja ›
2016-09-03 Wiślanka Grabie 2:4 Cracovia II Kraków zobacz ›
2016-09-03 Iskra Klecza Dolna 3:3 Dalin Myślenice zobacz ›
2016-09-03 Sosnowianka Stanisław Dolny 1:0 Unia Oświęcim zobacz ›
2016-09-03 Wiślanie Jaśkowice 0:0 Beskid Andrychów zobacz ›
2016-09-03 Hutnik Nowa Huta 2:4 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2016-09-04 TS Węgrzce 4:1 Skawinka Skawina zobacz ›
2016-09-10 Cracovia II Kraków 7:1 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
2016-09-10 Skawinka Skawina 1:4 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2016-09-10 Beskid Andrychów 0:1 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
2016-09-10 Michałowianka Michałowice 2:2 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
2016-09-10 Dalin Myślenice 4:0 Proszowianka Proszowice zobacz ›
2016-09-10 Unia Oświęcim 0:0 Wiślanka Grabie zobacz ›
2016-09-11 Pcimianka Pcim 1:2 Sosnowianka Stanisław Dolny relacja ›
2016-09-11 TS Węgrzce 5:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
Orzeł Piaski Wielkie 2:0 Skawinka Skawina zobacz ›
Wiślanie Jaśkowice 6:0 Dalin Myślenice zobacz ›
Hutnik Nowa Huta 0:2 Michałowianka Michałowice zobacz ›
Iskra Klecza Dolna 4:0 Unia Oświęcim zobacz ›
Jutrzenka Giebułtów 1:0 Beskid Andrychów zobacz ›
Sosnowianka Stanisław Dolny 3:1 TS Węgrzce zobacz ›
Proszowianka Proszowice 0:1 Cracovia II Kraków zobacz ›
2016-09-17 Wiślanka Grabie 1:2 Pcimianka Pcim relacja ›
2016-09-24 Unia Oświęcim 1:0 Proszowianka Proszowice zobacz ›
2016-09-24 Skawinka Skawina 3:1 Beskid Andrychów zobacz ›
2016-09-24 Michałowianka Michałowice 0:2 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
2016-09-24 Dalin Myślenice 0:1 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
2016-09-24 TS Węgrzce 2:4 Wiślanka Grabie zobacz ›
2016-09-24 Orzeł Piaski Wielkie 1:3 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
2016-09-25 Cracovia II Kraków 2:1 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
2016-09-25 Pcimianka Pcim 2:0 Iskra Klecza Dolna relacja ›
2016-10-01 Iskra Klecza Dolna 3:2 TS Węgrzce zobacz ›
2016-10-01 Hutnik Nowa Huta 1:3 Cracovia II Kraków zobacz ›
2016-10-01 Jutrzenka Giebułtów 3:0 Dalin Myślenice zobacz ›
2016-10-02 Sosnowianka Stanisław Dolny 2:0 Skawinka Skawina zobacz ›
2016-10-02 Wiślanka Grabie 3:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
2016-10-02 Wiślanie Jaśkowice 2:0 Unia Oświęcim zobacz ›
2016-10-02 Beskid Andrychów 1:2 Michałowianka Michałowice zobacz ›
2016-10-02 Proszowianka Proszowice 4:2 Pcimianka Pcim relacja ›
10  2016-10-08 Skawinka Skawina 3:6 Michałowianka Michałowice zobacz ›
10  2016-10-08 Dalin Myślenice 0:2 Beskid Andrychów zobacz ›
10  2016-10-08 Orzeł Piaski Wielkie 0:3 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
10  2016-10-08 Unia Oświęcim 3:0 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
10  2016-10-09 Cracovia II Kraków 1:1 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
10  2016-10-09 Pcimianka Pcim 0:4 Wiślanie Jaśkowice relacja ›
10  2016-10-09 TS Węgrzce 1:0 Proszowianka Proszowice zobacz ›
10  2016-10-09 Sosnowianka Stanisław Dolny 2:2 Wiślanka Grabie zobacz ›
11  Beskid Andrychów 1:1 Cracovia II Kraków zobacz ›
11  2016-10-15 Iskra Klecza Dolna 0:1 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
11  2016-10-15 Wiślanie Jaśkowice 1:0 TS Węgrzce zobacz ›
11  2016-10-15 Jutrzenka Giebułtów 3:1 Unia Oświęcim zobacz ›
11  2016-10-15 Michałowianka Michałowice 2:3 Dalin Myślenice zobacz ›
11  2016-10-16 Wiślanka Grabie 2:1 Skawinka Skawina zobacz ›
11  2016-10-16 Proszowianka Proszowice 1:2 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
11  2016-10-16 Pcimianka Pcim 0:4 Hutnik Nowa Huta relacja ›
12  2016-10-22 Unia Oświęcim 0:0 Beskid Andrychów zobacz ›
12  2016-10-22 Skawinka Skawina 3:1 Dalin Myślenice zobacz ›
12  2016-10-22 TS Węgrzce 0:2 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
12  2016-10-22 Orzeł Piaski Wielkie 0:5 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
12  2016-10-23 Sosnowianka Stanisław Dolny 1:0 Proszowianka Proszowice zobacz ›
12  2016-10-23 Cracovia II Kraków 6:0 Michałowianka Michałowice zobacz ›
12  2016-10-23 Wiślanka Grabie 1:1 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
12  2016-10-23 Pcimianka Pcim 2:1 Jutrzenka Giebułtów relacja ›
13  2016-10-29 Beskid Andrychów 0:2 Pcimianka Pcim relacja ›
13  2016-10-29 Iskra Klecza Dolna 2:1 Skawinka Skawina zobacz ›
13  2016-10-29 Hutnik Nowa Huta 2:1 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
13  2016-10-29 Jutrzenka Giebułtów 0:0 TS Węgrzce zobacz ›
13  2016-10-29 Michałowianka Michałowice 6:2 Unia Oświęcim zobacz ›
13  2016-10-29 Dalin Myślenice 0:1 Cracovia II Kraków zobacz ›
13  2016-10-29 Wiślanie Jaśkowice 1:0 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
13  2016-10-30 Proszowianka Proszowice 1:3 Wiślanka Grabie zobacz ›
14  2016-11-05 Unia Oświęcim 1:2 Dalin Myślenice zobacz ›
14  2016-11-05 Skawinka Skawina 0:5 Cracovia II Kraków zobacz ›
14  2016-11-05 TS Węgrzce 0:1 Beskid Andrychów zobacz ›
14  2016-11-05 Iskra Klecza Dolna 1:5 Proszowianka Proszowice zobacz ›
14  2016-11-06 Orzeł Piaski Wielkie Jutrzenka Giebułtów 17:00
14  2016-11-06 Sosnowianka Stanisław Dolny 2:3 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
14  2016-11-06 Wiślanka Grabie 2:2 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
14  2016-11-06 Pcimianka Pcim 0:4 Michałowianka Michałowice relacja ›
15  2016-11-11 Proszowianka Proszowice 0:1 Skawinka Skawina zobacz ›
15  2016-11-11 Wiślanie Jaśkowice 3:0 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
15  2016-11-11 Hutnik Nowa Huta 4:2 Wiślanka Grabie zobacz ›
15  2016-11-11 Jutrzenka Giebułtów 1:2 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
15  2016-11-11 Michałowianka Michałowice 1:1 TS Węgrzce zobacz ›
15  2016-11-11 Unia Oświęcim 3:2 Cracovia II Kraków zobacz ›
15  2016-11-12 Beskid Andrychów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
15  2016-11-23 Dalin Myślenice 0:3 Pcimianka Pcim zobacz ›
16  2017-03-18 Dalin Myślenice 2:1 TS Węgrzce zobacz ›
16  2017-03-18 Michałowianka Michałowice 3:2 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
16  2017-03-18 Beskid Andrychów 0:0 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
16  2017-03-18 Wiślanie Jaśkowice 2:1 Proszowianka Proszowice zobacz ›
16  2017-03-18 Hutnik Nowa Huta 2:0 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
16  2017-03-18 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Wiślanka Grabie zobacz ›
16  2017-03-19 Cracovia II Kraków 5:0 Pcimianka Pcim relacja ›
16  2017-03-19 Skawinka Skawina 1:2 Unia Oświęcim zobacz ›
17  2017-03-25 Wiślanie Jaśkowice 4:0 Skawinka Skawina zobacz ›
17  2017-03-25 Sosnowianka Stanisław Dolny 1:0 Michałowianka Michałowice zobacz ›
17  2017-03-25 Iskra Klecza Dolna 1:1 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
17  2017-03-26 Proszowianka Proszowice 1:5 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
17  2017-03-26 Wiślanka Grabie 2:1 Beskid Andrychów zobacz ›
17  2017-03-26 Pcimianka Pcim 2:2 Unia Oświęcim relacja ›
17  2017-04-19 TS Węgrzce 0:0 Cracovia II Kraków zobacz ›
17  2017-05-10 Orzeł Piaski Wielkie 3:3 Dalin Myślenice zobacz ›
18  Dalin Myślenice 3:1 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
18  Unia Oświęcim 1:1 TS Węgrzce zobacz ›
18  Michałowianka Michałowice 0:1 Wiślanka Grabie zobacz ›
18  Beskid Andrychów 1:1 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
18  Jutrzenka Giebułtów 2:0 Proszowianka Proszowice zobacz ›
18  Cracovia II Kraków 1:2 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
18  Hutnik Nowa Huta 1:0 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
18  2017-04-01 Skawinka Skawina 2:4 Pcimianka Pcim relacja ›
19  2017-04-08 Hutnik Nowa Huta 9:2 Skawinka Skawina zobacz ›
19  2017-04-08 Wiślanie Jaśkowice 1:0 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
19  2017-04-08 Iskra Klecza Dolna 0:5 Michałowianka Michałowice zobacz ›
19  2017-04-08 Orzeł Piaski Wielkie 1:4 Unia Oświęcim zobacz ›
19  2017-04-08 TS Węgrzce 3:0 Pcimianka Pcim relacja ›
19  2017-04-09 Proszowianka Proszowice 2:0 Beskid Andrychów zobacz ›
19  2017-04-09 Wiślanka Grabie 4:1 Dalin Myślenice zobacz ›
19  2017-04-09 Sosnowianka Stanisław Dolny 0:8 Cracovia II Kraków zobacz ›
20  2017-04-12 Dalin Myślenice 1:0 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
20  2017-04-15 Skawinka Skawina 1:1 TS Węgrzce zobacz ›
20  2017-04-15 Pcimianka Pcim 2:1 Orzeł Piaski Wielkie relacja ›
20  2017-04-15 Unia Oświęcim 4:0 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
20  2017-04-15 Cracovia II Kraków 2:1 Wiślanka Grabie zobacz ›
20  2017-04-15 Michałowianka Michałowice 2:0 Proszowianka Proszowice zobacz ›
20  2017-04-15 Beskid Andrychów 0:2 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
20  2017-04-15 Jutrzenka Giebułtów 2:0 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
21  2017-04-22 Jutrzenka Giebułtów 3:2 Skawinka Skawina zobacz ›
21  2017-04-22 Wiślanie Jaśkowice 4:0 Michałowianka Michałowice zobacz ›
21  2017-04-22 Hutnik Nowa Huta 5:0 Beskid Andrychów zobacz ›
21  2017-04-22 Iskra Klecza Dolna 2:1 Cracovia II Kraków zobacz ›
21  2017-04-23 Proszowianka Proszowice 2:3 Dalin Myślenice zobacz ›
21  2017-04-23 Wiślanka Grabie 2:1 Unia Oświęcim zobacz ›
21  2017-04-23 Sosnowianka Stanisław Dolny 0:2 Pcimianka Pcim relacja ›
21  2017-04-23 Orzeł Piaski Wielkie 0:1 TS Węgrzce zobacz ›
22  2017-04-29 Skawinka Skawina 2:4 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
22  2017-04-29 TS Węgrzce 2:0 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
22  2017-04-29 Dalin Myślenice 1:4 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
22  2017-04-29 Unia Oświęcim 1:1 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
22  2017-04-29 Beskid Andrychów 1:2 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
22  2017-04-30 Pcimianka Pcim 1:1 Wiślanka Grabie relacja ›
22  2017-05-24 Cracovia II Kraków 2:1 Proszowianka Proszowice zobacz ›
22  2017-05-31 Michałowianka Michałowice 1:1 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
23  2017-05-03 Beskid Andrychów 1:0 Skawinka Skawina zobacz ›
23  2017-05-03 Iskra Klecza Dolna 0:0 Pcimianka Pcim relacja ›
23  2017-05-03 Hutnik Nowa Huta 0:0 Dalin Myślenice zobacz ›
23  2017-05-03 Wiślanie Jaśkowice 1:1 Cracovia II Kraków zobacz ›
23  2017-05-03 Jutrzenka Giebułtów 1:1 Michałowianka Michałowice zobacz ›
23  2017-05-03 Wiślanka Grabie 4:1 TS Węgrzce zobacz ›
23  2017-05-03 Sosnowianka Stanisław Dolny 1:1 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
23  2017-05-03 Proszowianka Proszowice 1:5 Unia Oświęcim zobacz ›
24  2017-05-06 Unia Oświęcim 0:1 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
24  2017-05-06 TS Węgrzce 1:3 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
24  2017-05-06 Skawinka Skawina 0:2 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
24  2017-05-06 Michałowianka Michałowice 0:1 Beskid Andrychów zobacz ›
24  2017-05-06 Dalin Myślenice 1:1 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
24  2017-05-07 Cracovia II Kraków 1:2 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
24  2017-05-07 Orzeł Piaski Wielkie 2:3 Wiślanka Grabie zobacz ›
24  2017-05-07 Pcimianka Pcim 1:0 Proszowianka Proszowice zobacz ›
25  2017-05-13 Iskra Klecza Dolna 1:0 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
25  2017-05-13 Wiślanie Jaśkowice 5:1 Pcimianka Pcim relacja ›
25  2017-05-13 Wiślanka Grabie 0:1 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
25  2017-05-13 Hutnik Nowa Huta 2:2 Unia Oświęcim zobacz ›
25  2017-05-13 Jutrzenka Giebułtów 3:0 Cracovia II Kraków zobacz ›
25  2017-05-13 Beskid Andrychów 2:0 Dalin Myślenice zobacz ›
25  2017-05-13 Michałowianka Michałowice 2:1 Skawinka Skawina zobacz ›
25  2017-05-14 Proszowianka Proszowice 1:1 TS Węgrzce zobacz ›
26  2017-05-20 Hutnik Nowa Huta 8:2 Pcimianka Pcim relacja ›
26  2017-05-20 Dalin Myślenice 4:2 Michałowianka Michałowice zobacz ›
26  2017-05-20 Unia Oświęcim 1:2 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
26  2017-05-20 Skawinka Skawina 0:3 Wiślanka Grabie zobacz ›
26  2017-05-20 Orzeł Piaski Wielkie 4:1 Proszowianka Proszowice zobacz ›
26  2017-05-20 TS Węgrzce 1:2 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
26  2017-05-21 Sosnowianka Stanisław Dolny 3:3 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
26  2017-05-21 Cracovia II Kraków 3:1 Beskid Andrychów zobacz ›
27  2017-05-27 Dalin Myślenice 4:0 Skawinka Skawina zobacz ›
27  2017-05-27 Michałowianka Michałowice 1:4 Cracovia II Kraków zobacz ›
27  2017-05-27 Jutrzenka Giebułtów 3:1 Pcimianka Pcim zobacz ›
27  2017-05-27 Beskid Andrychów 1:1 Unia Oświęcim zobacz ›
27  2017-05-27 Hutnik Nowa Huta 2:1 TS Węgrzce zobacz ›
27  2017-05-27 Wiślanie Jaśkowice 4:2 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
27  2017-05-27 Iskra Klecza Dolna 1:5 Wiślanka Grabie zobacz ›
27  2017-05-28 Proszowianka Proszowice 1:1 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
28  2017-06-03 TS Węgrzce 1:0 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
28  2017-06-03 Unia Oświęcim 4:0 Michałowianka Michałowice zobacz ›
28  2017-06-03 Orzeł Piaski Wielkie 0:7 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
28  2017-06-03 Skawinka Skawina 0:4 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
28  2017-06-03 Wiślanka Grabie 5:1 Proszowianka Proszowice zobacz ›
28  2017-06-03 Sosnowianka Stanisław Dolny 0:3 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
28  2017-06-04 Cracovia II Kraków 5:1 Dalin Myślenice zobacz ›
28  2017-06-04 Pcimianka Pcim 0:0 Beskid Andrychów zobacz ›
29  2017-06-10 Cracovia II Kraków 3:2 Skawinka Skawina zobacz ›
29  2017-06-10 Dalin Myślenice 4:0 Unia Oświęcim zobacz ›
29  2017-06-10 Beskid Andrychów 1:3 TS Węgrzce zobacz ›
29  2017-06-10 Jutrzenka Giebułtów 3:1 Orzeł Piaski Wielkie zobacz ›
29  2017-06-10 Wiślanie Jaśkowice 0:1 Wiślanka Grabie zobacz ›
29  2017-06-10 Proszowianka Proszowice 1:0 Iskra Klecza Dolna zobacz ›
29  2017-06-11 Michałowianka Michałowice 3:0 Pcimianka Pcim relacja ›
29  2017-06-11 Hutnik Nowa Huta 2:0 Sosnowianka Stanisław Dolny zobacz ›
30  2017-06-17 Pcimianka Pcim 1:3 Dalin Myślenice relacja ›
30  2017-06-17 Unia Oświęcim 1:5 Cracovia II Kraków zobacz ›
30  2017-06-17 Iskra Klecza Dolna 0:3 Wiślanie Jaśkowice zobacz ›
30  2017-06-17 Orzeł Piaski Wielkie 1:3 Beskid Andrychów zobacz ›
30  2017-06-17 TS Węgrzce 2:2 Michałowianka Michałowice zobacz ›
30  2017-06-17 Sosnowianka Stanisław Dolny 0:4 Jutrzenka Giebułtów zobacz ›
30  2017-06-17 Wiślanka Grabie 0:4 Hutnik Nowa Huta zobacz ›
30  2017-06-17 Skawinka Skawina 2:1 Proszowianka Proszowice zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-08-31 LKS Trzebunia 0:2 Pcimianka Pcim zobacz ›
---  2016-09-14 LKS Mogilany 3:4 Pcimianka Pcim zobacz ›
---  2017-05-10 Raba Dobczyce Pcimianka Pcim 17:30

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Pcimianka PcimDalin Myślenice
Pcimianka Pcim 1:3 Dalin Myślenice
2017-06-17, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Szkółka Pcimianka

Młodziki: Pcimianka - Mogilany 2-3

 

Wynajem budynku !

KS Pcimianka informuje o możliwości wynajęcia budynku klubowego pod różnego rodzaju imprezy okolicznościowe np; osiemnastki, imprezy urodzinowe/imieninowe, spotkania klasowe, rocznice. Zainteresowanych prosimy o kontakt 513968532 (v-ce prezes) lub mailem kspcimianka@interia.pl .

Auto Serwis - Pcim

AUTO SERWIS – PCIM

                                                                   zaprasza do

CENTRUM OBSŁUGI POJAZDÓW

Pcim nr 1 A

(teren byłego Zakładu Głuchoniemych)

- WARSZTAT SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH

- OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

- DIAGNOSTYKA :

- elektromechanika

- mechanika / naprawy

- kontrola stanu zawieszenia

 - kontrola hamulców

 - regulacja zbieżności

 - ustawianie świateł

 - napełnianie klimatyzacji

 - diagnostyka komputerowa

 - obsługa ogumienia osobowe-ciężarowe

- SKLEP MOTORYZACYJNY

Pon-Pt. 7:00 – 18:00

Sobota 7:00 – 14:00

PRZYJEDŹ DO NAS!!!

 

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 109, wczoraj: 1018
ogółem: 2 173 571

statystyki szczegółowe